Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicám furcsán viselkedik....

Kiscicám furcsán viselkedik. Van hasonló tapasztalatotok? Pl folyton hempereg az alomban.

Figyelt kérdés

Vasárnap került hozzám egy perzsa kiscica és szegénykém folyton nyávog, nyafizik. Ha rajtam vagy mellettem alszik csak akkor nyugodt. Olyankor jó kedve van. Eszik egyébként rendesen, pisi-kaki is rendben. Pl. evés után is egyből nyávog.

Van még egy dolog. Sűrűn hempereg az alomban, még akkor is ha nem tiszta.

Nem tudom miért ilyen. Volt màr több cicàm is de nem viselkedtek így.



2017. nov. 9. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A miénk is kissebb korában hempergett az alomban.

A nyávogás meg.....beszélgetni próbál :D

A mienk is sokat nyávog ok nélkül is, még most is.

2017. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Hiányzik neki az anyja és a testvérei.

Minden átmenet nélkül hipp-hopp egyedül lett, ezen kesereg és ezért nem csipog, amikor hozzád bújhat.

Talán, de csak talán, egy nem túl nagy, hosszú szőrű plüss segítene.

2017. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Közben eszembe jutott, hogy azt láttam valahol, hogy a kiscicák alá alom volt téve, - talán, hogy ne legyen minden pisis? - és lehet, hogy ez a "szülői házra" emlékezteti.
2017. nov. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem leszokik majd az alomba hempergőzésről :-) A nyávogàs pedig, igen biztos hiányzik neki az anyukája csak annyira sokat nyafizik, hogy sajnálom. 10 hetesen került hozzám, azt hittem jobban viseli majd, de remélem hamarosan változik a helyzet.
2017. nov. 10. 07:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jót tenne neki, ha lenne még egy hasonló korú kiscicátok.


Én mindig kettesével tartottam cicákat, így sokkal boldogabbak. vannak olyan dolgok, amelyeket a gazdik nem tudják pótolni. Például az éjszakai játszást.


A cicáknak az étvágyuk is jobb, ha egy másik cicával együtt étkeznek. A bútort sem kaparják, ha van egy másik cicus, akivel tudnak játszani.

2017. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!