Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A BARF etetési módszer macskák...

A BARF etetési módszer macskáknál is jó?

Figyelt kérdés
2017. nov. 10. 23:01
1 2
 1/14 gelazso ***** válasza:
12%
nem
2017. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne jó? :)
2017. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így etetek. Ennél szebb és egészségesebb cicám nem volt még :)
2017. nov. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen. A cicák húsevő állatok.

Nekem két macskám van. Nyerssel akartam mindkettejüket etetni, de az egyik ha lehoznám a csillagokat, se enne nyers húst. Így ő maradt tápos. Hiába eszik prémium minőséget, a barf étrendes cicám szőre érezhetően puhább és egy picit fényesebb. Olyan puha mint egy kölyöknyúl :) a folyton visszatérő szemgyulladásának is búcsút intettünk, meg az előtte kb évente 1-2x jelentkező hasmenése sincs már.

Úgyhogy én csak ajánlani tudom.

2017. nov. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi! Nekem az a baj, hogyha nyers húst adok neki akkor elég gyakran kihányja...

Előszőr azt hittem, hogy túl nagy darabokat adok, de nem.

És a minőségével sincs gond, hentestől veszem és én is onnan eszek.

Miért lehet ez?

2017. nov. 11. 11:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen húst adsz? Mert vannak cicák akiknek pl a marhát nem bírja a gyomruk.
2017. nov. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Eddig még nem követtem barf "recepteket", hanem egyszerűen megvettem egyszerre egyféle húst és apróra szeletelve oda adtam, előtte azért leforráztam. (És megvártam amíg kihül)

Eddig a csirkemellet és combot minden esetben kihányta.

Pulykaszívet már adtam neki úgy, hogy nem volt gond, de hát az meg nem elég...

2017. nov. 11. 11:45
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a táp drágább és a legjobb amit megengedhetek az a brit premium...
2017. nov. 11. 11:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Én mikor befogadtam a cicámat először 1-2 napig szárazat és alutasakosat adtam neki (előtte disznóknak való moslékon élt, így nem akartam egyből hússal indítani, hogy ne terhelje le nagyon a gyomrát) viszont utána adtam a nyers husit és soha nem hányta ki. Én csirke nyakat, farhátat, mellcsontot, szívet, májat adok neki meg darált pulykahúst. Szerintem próbálkozz mással, hátha van amit nem hány ki, de lehet hogy a te cicád alapból érzékeny gyomrú és ezért nem bírja.
2017. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tápos cica, akkor lehet, hogy szükség lenne egy átvezető időszakra. Ne adj neki azonnal teljes mennyiséget, kapjon tápot és pici húst, aztán fokozatosan növeld a hús mennyiségét és hagyd el a tápot. Ha így is kihányja, akkor valószínű, hogy nem bírja. De a combnál meg a mellnél találsz olcsóbbat is, nyak, farhát, én azt többet adok, mint színhúst.
2017. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!