Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok is csinál ilyet?

A ti macskátok is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
Mostanában a kanapéra piszkít hiába van tiszta alom neki. Dühömben múltkor belenyomtam a fejét és meglegyintettem, csúnyán beszéltem hozzá, utána megint a helyére kakált és tegnap megint a kanapéra. Mintha elfelejtette volna a szidalmazást meg a fejbenyomást.
2017. nov. 11. 11:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Most is megtette. Itthon voltam három napig édesanyámnál és a feje fölé piszkított. Olyan a kanapé, hogy van neki egy széles háttámlája rá lehet ülni csukott állapotban. Jobban belegondolva lehet, hogy a kanapét tekinti új sz@ró helynek, mert úgy két éve lett áthúzatva és azóta sokszor rápiszkított vagy 10-15 alkalommal. Van rajta egy pokróc azért, hogy arra csináljon, ha csinálja. A szobából kicsuktam. Anyukám benn aludt, apám éppen dolgozott és végigszaladt anyukámon, ahogy elmesélte és arra ébred, hogy a feje fölé piszkít az ágy háttámlájára.
2017. nov. 12. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!