Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma fogadtunk örökbe egy kiscicát, és folyamatosan a földet és a falat nyalja. Valamint csak a laktózmentes tejet issza meg. Vettünk neki alultasakost és real nature tápot is, de semmi. Állatorvoshoz jövőhéten akartuk, hogy oltást kapjon.érdemes lenne előbb menni vele?
2017. nov. 12. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát annyit mondhatok csak, hogy tejet nem nagyon érdemes nekik adni, mert a legtöbb macska laktóz érzékeny... nyilván ezért issza meg csak a laktóz menteset, bár én egyáltalán nem tejet adnék neki, hanem más folyadékot, mondjuk vizet.

Ha ilyen furcsán viselkedik, szerintem vidd el hamarabb. Legalább is én ezt tenném. Amúgy szerintem vitaminhiányra utalhat ez a viselkedés.

2017. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is akarom tejjel itatni, csak semmi más táplálék vagy folyadék nem kell neki, ezért gondoltam, hogy legalább a laktóz menteset igya meg. Talán még kicsit meg van szeppenve az új otthonában. Ha holnap sem szeretne semmit enni,akkor mindenképpen orvos
2017. nov. 12. 18:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!