Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális dolog? Mit csináljak?...

Normális dolog? Mit csináljak? Segítség

Figyelt kérdés
Van egy fiú cicám és félperzsa ja meg szobatiszta(lenne). No hát és az a problémám vele,hogy sose kakál bele az alomba hanem 5 lépéssel mellé..de pisilni belepisil de más egyebet nem..MIT TUDOK ELLENE TENNI?
2010. máj. 31. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyomd bele az orrát:)

Nem ám evés után tedd bele az alomba.Nekem ez hatott,mert ugyan ez volt a gond:))))

2010. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Mennyi idős?Ha még kellően kicsi,akkor talán valahogy beleszoktatható az alomba.

Az én cicámmal meg az a baj,hogy ugyan mindenféle dolgát az alomba végzi,de aztán meg olyan vehemensen kaparja el,hogy 3 méteres körzetben minden csupa macskaalom a tartalmával együtt... :S

2010. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát már nem kicsi :) és az orros módszert már nagyon sokszor kipróbáltam,és az sem hatott..igen az enyém is mikor pisil csak úgy kapar jaj de nagyon de a felét mellé kikaparja :DD olyan kis vicces,de ha bekakál akkor se tudunk rá haragudni..annyi olyankor h ejnye cica megint bekakáltál ő meg csak nyekkent egyet..egyébként az a szerencse h nem a szobába a szőnyegre kakál,hanem a konyhasarokba vagy étkezősarokba ..
2010. jún. 1. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg sűrűn takarítani az almot. Rájöttünk, hogy a tesómnak akkor nem kakált bele, ha már volt benne valami, ott is több cica volt, tehát azért általában volt benne valami, cica meg kényes volt.Neki bejött a sűrűn kitakarítás.
2010. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beatrix17 ***** válasza:
A macskák bosszuálló állatok!Ha a pisit az alomba rakja,tudja,mi a rendszer.A kaksit azért teszi ki,hogy kibasszon veled!!Valami nem tetszik neki!Probálj kicsit többet foglalkozni vele!Fésülgesd,beszélj hozzá,stb!NE VERD BELE AZ ORRÁT!NEM KUTYA!!Tudja ő,hogy rosszat csinál!Azért teszi!!
2010. jún. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az első válaszoló val értek eggyet ,met ugyan ilyen ugyan ilyen fajta az én cicám is ugyan ilyen a szokása,nyugi ez befog válni,hanem akkor reggelente vidd le az utcára,vagy az udvarra(kertes házban)

hány éves a cicád?

2010. jún. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szeptember óta van nálam!de már nagy cica de olyan rossz :DD
2010. jún. 7. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!