Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tatabányán hol éri meg a...

Tatabányán hol éri meg a legjobban nőstény cicát ivartalanítani?

Figyelt kérdés

2017. nov. 13. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Guglizd ki az ottani rendelöket és hivd fel öket. Neten is megnézheted mennyire felszerelt rendelő, és az árakat.
2017. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdeztem mivel nincs árlista.
2017. nov. 13. 17:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Tatabánya nem Budapest:(
2017. nov. 13. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor fel kell hívni öket.
2017. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olcsó =/= jó.

Komolyan mondom, olyan dolgokon próbálnak az emberek manapság spórolni, ahol nem lenne szabad. Sétálj végig az utcán, biztos találsz valakit, aki 1000ft-ért megcsinálja. Mert ugye csak ez számít.

Arról nem is beszélve, hogy elég tapló dolog azzal felhívogatni az állatorvosokat, hogy megtaláld a legolcsóbbat, és ezzel is rabolni a munkaidejüket (persze ingyen).

Ne haragudj, ez pusztán az én véleményem.

2017. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem kellene cikizni azt, aki magához vett egy lánycicát, és van annyi felelősségtudat is benne, hogy ivartalaníttatni fogja. Inkább tiszteletet érdemel. Sajnos nagyon sok embernek számít, hogy mi mennyibe kerül. És majd a műtét után nyilván vigyázva gondoskodik a gyógyulásáról.
2017. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem cikizek én senkit. Nagyon szép dolog, hogy ivartalanítani szeretné, mindenkinél ez lenne a helyes lépés. De az állattartás egy olyan felelősségteljes dolog, ami (néha) komoly kiadásokkal járhat. Azt, ha valaki úgy vesz magához egy állatot, hogy nem tud róla megfelelően gondoskodi/nincs meg az anyagi háttér hozzá, felelőtlenségnek hívják.

Persze, nekem is számít, hogy egy zsömle 5 vagy 20Ft, de az 5Ft-os olyan is.. Ez egy olyan műtét, amihez komoly felszerelés, anyag, és tudás kell, aminek ára van.

Miből gondolod, hogy "magához vette", nem pedig vásárolta,vagy hogy megfelelően tud majd gondoskodni a gyógyulás időszakában a cicáról? Kiszínezed a történetet, pedig ha a nyers tényeket nézzük, akkor ez az igazság.

2017. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok és nincs pénzem jó dokira.Nem voltam felkészülve egy kiscicára,de megtaláltam és fázott abban a dobozban amiben ráleltem szóval nem hagytam ott.Tudom,hogyegy jó doki lenne a legmegfelelőbb de sajnos nem engedhetem meg magamnak jelen pillanatban.A szüleim meg utálják a macskát szóval nem fognak adni rá pénzt.
2017. nov. 25. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!