Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetek még?

Mit tehetek még?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt bedobtak hozzánk 6 kiscicát.

Megpróbáltam minden közeli menhelyen érdeklődni, de sehol sem fogadnak be macskát, mert telt ház van. Nekünk már így is 5 cicánk van.

Sajnos közel lakunk egy nyaraló övezethez és minden évben szélnek engednek néhány, nyáron dédelgetett állatot. Nem ez az első eset, sok cicát befogadtunk már, és kerestem nekik befogadót, dehát hat cica, az rengeteg.

Tanácstalan vagyok, ennyi állatot nem tudunk megfelelő körülmények között tartani. Itt a nyakunkon a hideg, és ha megbetegszik valamelyik? Milyen lehetőségek vannak?

11 macska..., már az etetésük is gondot okoz , hosszú távon lehetetlen megoldani. Mit tegyek?



2017. nov. 13. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Minnél több helyre rakd fel hirdetni öket, hogy gazdit keresnek.
2017. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Készíts róluk szép képeket, és rakd fel őket jófogásra meg minél több fb-csoportba mint ingyen elvihető, gyönyörű, cukimuki cicuskákat.
2017. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!