Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kis cicánál mikor hat a...

Kis cicánál mikor hat a cestal cat féreghajtó?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyi idős lehet, de tegnap hoztuk. Benti cica. Eszik ügyesen rántott húst meg iszik is vizet ahogy kell.

Tegnap nagy volt és kemény a hasa! Azt olvastam ha eszik, iszik az féreg meg amúgy is minden kölyökcica férges, így vettem egy szem ilyen tablettát aminek a felét beadtam neki.

Már nem olyan kemény a hasa, de valamiért nem láttam még az alomban férget!

Használni használja mert pisil bele, de kakit én meg nem látta tőle ebben a két napban. ;/

Pedig étvágya van és kedve is, bújik, dorombol és a többi.

Adjam neki be a másik felet is?


2017. nov. 13. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, nézze meg, mi van vele.
2017. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak akkor kell ismételni ha biztosan férges. Nem minden kiscica az, az enyém sem volt az pedig rossz körülmények közül hoztam. Figyelni kell továbbra is. Állatorvosnál voltatok már? Ugye nem rántott hússal és ehhez hasonlókkal etetitek?
2017. nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem voltunk még állatorvosnál!

Nem, csak rántott hússal, van amikor párolom a csirke mell filét és a tejsavo proteinemet is megszokta kóstolni! :D Ami izolátum, plusz emésztő enzim is van benne.

Nagyon is jó világa van kajában! :)

2017. nov. 13. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, ne add be a másik felét.

Lehet egyébként, hogy nem férges - ritkán előfordul ez is.

Rántott hús nem cicának való étel. Ha hússal szeretnéd etetni, akkor nyers csirkehús, szív, zúza, nyers halfélék, marha, nyúlhús mehet neki.

2017. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Befogadott állatot mielőbb el kell vinni állatorvoshoz, ezt javaslom nektek is.
2017. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vizsgáld meg az ürüléket úgy, hogy kiszeded egy újságlapra és szétvágod. Ugyanis a tabletta elpusztítja még a bélben, nem üríti élve ill. csak azt. Volt, hogy akkor vettem észre én is, mikor az ajánlott vizsgálatot elvégeztem ( bolhásan, férgesen hoztuk családtól nyomorultat)
2017. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!