Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék main coon cicatartó...

Hol tudnék main coon cicatartókkal tapasztalatot cserélni?

Figyelt kérdés
Lassan két hete él velünk Luna egy kislány main coon. Sokat segít a tenyésztő is a gondozása körüli kérdéseimben, de jó lenne másokkal is beszélgetni, kérdéseket feltennia cicával kapcsolatban.
2017. nov. 14. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi érdekel velük kapcsolatban?
2017. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Facebookon a csoportokban. ott simán :)
2017. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fönn facebookon,azért is tettem föl a kérdést.

Hogy mi érdekel? Nagyjából minden:).

Az etetésével a szőre ápolásával kapcsolatos trükkök, tippek, ha vannak ilyenek.

Hogy mikorra derül ki, hogy milyen a természete.Úgy értem, ha már túl van a költözés utáni stresszen. Luna egy tündér, és nem tudom, vajon ilyen marad-e.Olvastam cicások rémtörténeteit ezen az oldalon...Ő kifejezetten ölbecica, de nem tolakodó, gyönyörűen használja az almosládát, tálkáit,semmi nincs a palón.Semmit nem tett tönkre és csöndben van éjszaka.Vajon már ilyen marad?Nagyon remélem...

2017. nov. 15. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek van maine coon macskája, egy yorkivel együtt él, most 1 éves, de már vagy háromszor akkora, mint a yorki :DD

Ahogy én látom, olyan, mint bármely más macska, Brit táppal etetik, szobatiszta, almot használ.

Azt nem tudom mennyit kefélik, én csak azt látom, hogy az egész lakás folyton csupa macskaszőr, de konkrétan úgy értem, hogy akárhova nézel, hömpölyög az iszonyatos mennyiségű szőr. Bár halkan megjegyzem, barátnőm nem épp tisztaságmániás, szóval biztosan nem porszívózik minden nap :)) A padló, a bútorok, minden telítve szőrrel.

A személyisége elbűvölő, önálló, független, mint bármely más macska, nagyon fenséges kiállása van. Játékos és bújós természetű, de csak akkor, ha ő is úgy akarja, szóval tényleg igazi macska.

A hangja meg egyenesen szuper, nem az a tipikus cicanyávogás, nagyon aranyos.

2017. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor marad az, hogy esetleg cicakiállításon. pont holnap és holnapután lesz, rengeteg maine coon cicával találkozhatsz!:)
2017. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!