Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másfél hónapja meghalt a...

Másfél hónapja meghalt a cicám. Kölcsönözhetek egy ujat, hogy meglássam milyen hatásal lessz rám?

Figyelt kérdés
Ezt hol lehet? Menhelyröl? Van egy a jofogáson is. Nem viszik el a gazditol már két hete ami nekem tettszik, de most péntek a határ idö utána csak sejtem mi lessz vele hol köt ki szegény. Szerintetek elhozzam s max ha nem müködik a dolog akkor én keresek neki gazdát? Én nem dobnám ki, de ahol van szinte biztos. Mitévö legyek?

2017. nov. 15. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Próbáld meg!:)
2017. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami fertőző betegsége volt a cicádnak, akkor mindent alaposan fertőtleníts le és az új cicát oltások nélkül ne vidd be a lakásba (már amennyiben a lakásban tartottad az előzőt)
2017. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De azért kérdezz rá, miért nem maradhat ott tovább! Meglehet, hogy teljesen kezelhetetlen magatartású, és azért nem lehet vele együtt, egy lakásban maradni. Pl. mindent szétszed, vagy egyáltalán nem lehet szoba-tisztaságra nevelni, vagy akármi más gond lehet vele...
2017. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg!
2017. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hoz el amint lehet mert ha te neveled akkor olyan lesz amilyet szeretnél, de ha ott marad ahol nem foglalkoznak vele az nem jó.
2017. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálam benti cica lenne. Elözö is oltott ivartalanitott volt. Nem fertözö betegségben halt meg.
2017. nov. 15. 15:35
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
Én hazavinném. Az elhunyt cicád is örülne, ha boldog lennél és ha egy új cica boldoggá tudna tenni, akkor vidd csak haza nyugodtan. Főleg ha mentett cica lesz. :)
2017. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam nemrég. 19 év után hagyott itt minket a kicsi kincsünk, nem is akartunk új cicát. Aztán 3 hónap múlva jött a váratlan meglepi, találtunk egy nagyon pici, 2 hetes cicát az erdőben. Hazavittük, szopiztattuk, orvos segítségével életben tartottuk. Úgy terveztük, hogy tovább ajándékozzuk, de aztán ahogy 5 hetesen elkezdett játszani, rosszalkodni, rájöttünk, hogy mennyire hiányzik a házból a bársonytalpú családtag. Nem az Öreglányt szeretnénk pótolni, nem is hasonlít rá ez a picur, de szükségünk van egymásra. Megtartottuk, és ezzel életünk egyik legjobb döntését hoztuk meg, még ha nehéz is, és mellette életet is mentettünk. Én csak biztatni tudlak! Nem hiszem, hogy megbánnád!
2017. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!