Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet-e kismacskát a kertben...

Lehet-e kismacskát a kertben tartani télen, szigetelt dobozban?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez függ mennyi idös a macska, és hogy eddig is kertben volt-e. ha egy nyári cica és eddig is kint volt akkor semmi baja nem lesz. ha viszont eddig bent volt vagy egy párhetes csak akkor meggondolandó. de ha jó melegre betudtok szigetelni egy vizhatlan dobozt akkor az jó, ö majd felfüti.
2008. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem tanácsos...és mi lesz,ha tél közepén felnő,és nem fér el a dobozban?
2008. okt. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ha semmiképpen nem szobacicának szánod, akkor érdemes valami kinti kamrába, vagy sufniba, vagy garázsba "elszállásolni". Egy doboz nem megfelelö otthon egy kiscicusnak télen, akármilyen szigetelt is.
2008. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, a macskák nagy túlélők, de ne az udvar közepére tedd a dobozát hanem garázsba, pincelejáróba, szélvédett helyre. (A mi macskáink kintiek és kiskoruktól kezdve nem volt nekik doboz stb. hanem a pincében választottak maguknak egy helyet ahol alszanak, pár hetes is vidáman túlélte a telet:)
2008. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja, hiszen eredetileg kinti lények. Persze biztosíts neki védett zugot.
2008. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem esz baja, csak bisztositsd h a kuckojaban minel melegebb legyen. most en is ugyan ebben a helyzetbe vagyok:)
2008. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!