Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudom megállapítani,...

Hogy tudom megállapítani, hogy mennyi idős nagyjából a ciám?

Figyelt kérdés
Akitől kaptam azt mondta, hogy 2 hónapja - 10 hete születtek kb, de pontos adatot nem tud mondani. Viszont szerintem sokkal fiatalabb annál, mert nagyon kicsi, száraz tápot csak vizezve, puhítva eszik, a járása még nem teljesen stabil Az állateledel boltban 3 hetesnek tippelték, és szerintem is maximum 5 hetes. A védőoltások miatt lenne tudnom a korát. Hogy tudnám megállapítani?

2017. nov. 16. 06:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd el az állatorvoshoz, és mondd el neki is. Mivel ő már sok, különböző korút látott, ezért meg tudja tippelni, mennyi idős lehet, és ehhez mérten az oltást is be tudja adni (pl. ha tudja, hogy 2 hét +- nem számít). Ha meg nem elég idős hozzá, legfeljebb elküld, hogy X idő múlva menjetek vissza :)
2017. nov. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom,hogy vidd állatorvoshoz,mi a nyáron találtunk egy kis cicát,én a méretei alapján max.4 hetesnek tippeltem, a doki megnézte a fogait és azmegígértem alapján azt mondta,hogy kb.7hetes.
2017. nov. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi a telefon belejavított a mondanivalómba, szóval a doki a fogai alapján kb.7 hetesnek tippelte.Csak valószinűleg nem jutott elég táplálékhoz azért volt olyan picike.Azóta már sokat nőtt,de valószinűleg kis termetű marad.
2017. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Állatorvos a fogairól megállapítja!
2018. aug. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!