Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy oldhatnám meg, hogy ne...

Hogy oldhatnám meg, hogy ne tudjanak kimenni a macskáim. Mit lehet épiteni vagy hálozni?

Figyelt kérdés
Kertesház szintes. Erkély onnan indul le a külsö lépcsö. Fent lakok a 4cicámmal kinti bentiek, de már csak bentinek szeretném öket. Sajnos apám is itt fent lakik és melette kilognak a cicák mert letojja. Mit lehetne igy tenni hogy ne tudjanak elszökni akkor sem ha én nem vagyok otthon? Vagy pl szellöztet is kimennek. Létezik erre megoldás? Macska biztos kerités itt kivitelezhetetlen. Tehát vmi más ötlet?

2017. nov. 16. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Erkélyre húzhatsz macskahálót, van erre kimondottan fém szállal csavart háló, hogy ne tudják a cicák szétrágni. Nem egy vészes összeg, én azt hiszem 3x5 m-est rendeltem 2500 ft-ért talán zooplusról, jelenleg 3. éve hibátlan állapotú. Ha érdekel, utána járok pontosan és belinkelem. Nekem is azért kellett, mert földszintre költöztünk és nem akarom őket városba kiengedni. De ez csak akkor működik, ha az ajtót el tudod választani, különben ha apukád nem figyel rájuk, ki fognak surranni így vagy úgy.
2017. nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Aranyos vagy:) érdekene a link. Ugy nem hinném hogy kiengedné mert szereti.öket csak hát ha a lába melett kisurranak a bejáratin arra türelmetlen
2017. nov. 16. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt rendeltem. Az egyetlen problémája az, hogy mi a kampókkal nem tudtuk megfelelően biztonságosan felrakni, így vékony léceket fúrtunk a falakba, abba szögbelövővel rögzítettük, a járólap felett pedig egy erős kerítésvezető drótot feszítettük ki és azon fűztük végig.

2017. nov. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!