Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kandúr cicák tényleg kevésbé...

A kandúr cicák tényleg kevésbé "kedvesek", mint a nőstények?

Figyelt kérdés
Van egy lány cicánk, őt menhelyről hoztuk, már fél éves volt. Ő igazi ölbecica, nagyon bújós, imád minket. Most hoztunk mellé ismerősöktől egy kandúr kiscicát, egyelőre elég félős, nyilván ez változhat. Viszont több helyről hallottam már, hogy a kandúrok nem olyan bújósok, érdekelne olyanok véleménye, akiknek fiú cicájuk van. (Egyébként benti cicák, és ivartalanítva lesz a kandúr is.)
2017. nov. 18. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kandúrom van (maine coon) és bújósabb már nem is lehetne.
2017. nov. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Nekem két kandúr cicám van. és egy nőstény . Mind a hárman ugyan olyan bújósok.Nem vettem még észre különbséget
2017. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kandúr cicáim van, a világ legkedvesebb macsekjai.:)
2017. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanított kandúrom van,ha ledőlök repül rám,nem lehet vele bírni.6kg aztán olykor fájdalmas amikor a hasamra ugrik.Szereti ha simogatom.Előtte lány cicus volt ,ő is ivartalanítva volt,hasonló bolt ő is.

Szerintem nem a neme számít.Inkább az ,hogy már egészen kiskorától,hogyan bántak vele.

2017. nov. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is kandúrcicám van (nincs ivartalanítva) és nagyon bújos, de néha szeret elvonulni magába:)
2017. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bubuka508 ***** válasza:
92%
Nekem ivartalanított kandúrjaim voltak eddig, ha nincs csajozhatnékjuk, akkor ugyanolyan bújósak általában a kandúrok is, mint a nöstények. De ha el van bolondulva, nem lehet vele bírni, amíg ki nem tombolja magát, varnyog egész nap, meg pisil össze mindent, ezzel számolj.
2017. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bubuka508 ***** válasza:
100%
Bocsánat, az elöbb rosszul írtam: NEM ivartalanított kandúrokról van szó, azok voltak nekem.
2017. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig a kandúr bújósabb. A csajok igazi ragadozó vadállatok. :)
2017. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk három van. Kettő lány, az egyiket csak akkor lehet simigatni, amikor ő akarja. A másikat lehet, de ő nem kezdeményez.:)


A harmadik nagy vörös kandúr, akkora, hogy simán rákönyököl a konyhapultra. Na, őt le sem lehet vakarni rólunk.

2017. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A cicáknál inkább személyiségtől függ a bújósság, nem nemtől. Nekem egy ivartalanított és egy még nem ivartalanított 4-5 hónapos körüli kandúrom van, mind a ketten rettentő bújósak.
2017. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!