Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazatert gyerekkorom cicaja!...

Hazatert gyerekkorom cicaja! Miert?

Figyelt kérdés
10 evig neveltem egy cicat, velem nott fel, egyutt aludtunk egyutt csinaltunk mindent, majd elment masik gazdit keresni, ket utcaval odebb aki befogadt, es csak hallottuk tole hogy a volt macskanknak milyen jo nala. Ket evig felenk se nezett a cica, majd ma reggel hazajott, egeszsegesen, kicsit megszeppenve, de ugyanugy hallgat a regi nevere (masik gazda ujat adott neki), es ugyanugy bujik hozzam. Mi tortent vele? Mi ez a cicaknal? Kivancsi leszek ha kikerezkedik ismet, visszater e...
2017. nov. 19. 08:25
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
És volt valami különösebb oka annak, hogy elment? Ilyenről nem hallottam még, és ELVILEG (amivel nem értek egyet) nem olyan hosszútávú a macskák memóriája, hogy ilyenre emlékezzenek. Az is lehet, hogy új környezetre vágyott, vagy valaki folyton nyaggatta.
2017. nov. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

10 év után egyik napról a másikra "elköltözött"? Akkor ne haragudj, de megmajmoltak titeket, a macska nem csinál ilyet - viszont könnyen lehet, hogy egyszerűen szimpatikus volt a szomszédnak és bezárta magához, a macska pedig most tudott kiszabadulni.


A környéken kutyával volt ilyen, ellopta az egyik öregasszony a másik kutyáját... Akkora balhé volt belőle, hogy az egész környék zengett.

2017. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2-nek: kossz az ertelmws valaszt, egy ev utan tudtuk meg hogy masnal van, addig azthittuk elpusztult!! utana szuleimet meg sem ismerte!
2017. nov. 19. 08:55
 4/17 A kérdező kommentje:
1-nek es 3-nak: valtozas tortent, hazahoztunk abban az idoben egy kobor cicat akit kb az ehhalaltol mentettunk meg, es mivel senkinek nem kellett, megtartottuk. de ugyanugy torodtunk ezzel a cicaval is, sot, tenyleg mindent megkapott, o az en macskam volt, azuleim torodtek a masikkal. aztan egyszercsak eltunt, majd egt ev utan kozolte a ket utcaval odebb lako, hogy pastetommal etetik a cicat, mennyire szeretik es milyen jo dolga van ott... nekem furcsa volt az eltunes, mert ontorvenyu macska, a 10 ev alatt is sokszor lattam ot az utcan, akkor megsem ismert, nagy csavargo volt. de az h idetalaljon ket ev utan, furcsa, plane h itthon mindent a megszokott rend szerint csinal, tenyleg ugyviselkedik mintha elsem tunr volna.
2017. nov. 19. 09:00
 5/17 A kérdező kommentje:
3-nak meg: furcsa, mert ket evre szerintem nem tudtak volna bezarni, plane h o 10 evig benti-kinti cica volt, elmaszkalt de bent aludt, es a masik gazda is kertes hazban lakik, biztos igeneye volt a macskanak kijarni nala is. egyebkent rengeteg macskank volt/lett azota, en sem tapasztaltam ilyet, elegge huseges allatok, egy tucat macskat neveltunk fel, egyik sem tunt el sose
2017. nov. 19. 09:03
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Velünk is megtörtént ugyan ez. Az akkor 8 éves macskank egyik nap fogta magát, és átköltözött a szomszéd nénihez. Mi sem ertettuk, mert szeretett minket. Egy ideig folyton hazahordtuk, de ahogy kiment az udvarra ment a nenihez:) a néni pedig szerette, etette. Utána olvastam, hogy a macskaknal elofordulha,hogy “új otthont keresnek” ha új cica jön a hazhoz. Nem tudom mennyi ebből az igazság, de tényleg előtte pár héttel lett meg egy cicank.


Folyton etettuk mi is közben,tettünk a kerítésen at kaját neki, tehát nem

Mondtunk le róla. Aztán pár éve fogta magat, és hazajött:) mostmár 17eves az orglany:)

2017. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Most olvasom a kommented, hogy nálatok is új cica lett mikor elment. Akkor

Valoszinu tényleg ez az oka , én sem hittem el pedig egyre több embertől hallok ilyet .

Előző voltam

2017. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
koszonom a hasznos valaszt :) ez jo h vegleg hazament. ezt az uj otthonos dolgot eltudom kepzelni, kerult hozzank is johusban levo idosebb cica, akinek a korat sem tudjuk, egyszeruen kiszurt minket maganak es “hozzank koltozott”. az oke, h elmegy a cica masik gazdat keresni, de miert ter haza?? mert ha azt latnam rajta h csontsovany, bantjak stb megertem, de ugy jott haza a kiraly mint ahogy elment :))) orulok neki nagyon, remelem mar itt is marad, es nem csabul vissza... amugy a masik gazda egy idos nyugdijas hazaspar, sot a 10 ev alatt volt h parhuzamban mashol is lakott a macskank, a kozvetlen azomszednal, merthat volt ott egy csincsilla ami megtetszett neki es atjart nezegetni, majd miutan megette vissszakoltozott vegleg hozzank :D de ez nala 3-4 honapig tartott csak es itthon is lakott. de a mostani ket ev azert durva, h nem is lattuk.
2017. nov. 19. 09:18
 9/17 A kérdező kommentje:
utolso: de elotte is voltak cicaink. o sem egyedul nott fel, tobb macskaval elt egyutt. bar attol meg lehet h az aktualisan idekoltozott macska volt az ok, mert nem szimpatizalt vele. az h elment, okes, de akkor mi vitte ra h visszajojjon??
2017. nov. 19. 09:19
 10/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak az idősebb cicák érzékenyek a kicsikre amugy.

Fogalmam sincs mi vezérelhette oket arra hogy vissza jöjjenek, néha furán a cicák:)

2017. nov. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!