Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haldoklik egy macska, mit...

Haldoklik egy macska, mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Haldoklik egy szomszéd macskája, és most éppen nálunk van kint betakarva. Furcs hangokat ad ki, valami ilyesmit: https://www.youtube.com/watch?v=B8vSRr8wgjo


Tiszta csont, nincs egy kiló, 5 hónapos KB, és meg se tud mozdulni. Anyukám nem engedi hogy próbáljak neki segíteni, azt mondja hogy a gyenge elpusztul és hagyjam meghalni, amúgy se lehetne rajta segíteni. Szerintem lehetne. Sokkal betegebb állatot láttam már meggyógyulni, csak az a baj hogy az anyámat nem érdekli és nem hiszi el. Elvinnénk állat orvoshoz, csak az a baj hogy nincs rá pénzünk és nincs sehol a közelbe. Mit tudnánk csinálni? Ha nem is tudjuk megmenteni, mit tehetünk hogy "jobb" halála legyen?



2017. nov. 19. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt lehet, hogy orvoshoz viszed, aki vagy tud segíteni rajta, vagy ha nem, akkor elaltatja, hogy ne szenvedjen tovább. A gazdája nem foglalkozik vele?
2017. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vedett helyre.de ha lehet huzz kesztyut minor hozzaersz. Elkepzelheto hogy merget evett. llatorvos kene neki,esetleg hivj del egy allatvedo egyesuletet ha te nem tudod megoldani a dolgot. Honnan irsz?
2017. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
100%
Pesti vagy? Pro cannibus-nál próbáld meg. Kóbor cicákat ingyen ellátnak, ha fontos.
2017. nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
A gazdája egy öreg ember aki szinte menni se tud. Szerintem lenne pénze, de nem hiszem hogy annyira érdekli. Mi nem tudjuk orvoshoz vinni. Ha rajtam függne már elvittük volna. Mindig én próbálok segíteni az állatokon, de az anyám vagy apám mindig megakadályoz és annyit mond az anyám mindig hogy "majd sírok" "a gyenge elpusztul" "Ne zaklassál" "Így is úgy is meghal" meg még sok ilyen hülyeség. Semmit nem tudok megtenni hogy elvigyük orvoshoz.
2017. nov. 19. 11:42
 5/64 A kérdező kommentje:
Lehet állatorvost hívni ingyen, és lehet vasárnap?
2017. nov. 19. 11:52
 6/64 A kérdező kommentje:
???????
2017. nov. 19. 12:02
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állatmentő egyesületet hívj fel.Ügyeletes állatorvost is felhívhatsz,és kérdezd meg..
2017. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
100%
Igen állatmentőszervezettet kéne hivnj
2017. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
Hivni
2017. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
Ingyen nem, de lehet részletfizetést, vagy későbbi fizetést kérni általában.
2017. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!