Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mibe tehetem a cicát ha nincs...

Mibe tehetem a cicát ha nincs macska hordozóm?

Figyelt kérdés
Viszket a füle, vakarja, és rázza a fejét szegénykém. Hátitáskám van!

2017. nov. 20. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Az is jó, vagy egy dobozba, ahol kap levegőt és nem tud összekarmolni. Lehet toklász ment a fülébe, az orvos majd kiszedi. Jobbulást!
2017. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A doboz eszembe se jutott, pedig azt szereti. Köszi!
2017. nov. 20. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért a dobozzal vigyázz, mármint ha papírdobozra gondoltál. Mert ha megriad valamitől, simán ki tud törni belőle és akár el is tűnhet. Láttam ilyet már.

A cica ideális esetben bőven több, mint 10 évig él, egy hordozó pár ezres. Érdemes lenne rá beruházni, a biztonság miatt.

2017. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hátizsák jo lesz.
2017. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hátizsák jobb. Mi egyszer elindultunk papírdobozzal, szerencsére autóval, mert pár perc alatt kitört belőle.
2017. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hátizsák is jó, ha nagyobb a belső tere.

De a papírdoboz is jó, csak akkor le kell alaposan zárni, akár széles csomagoló ragasztó szalaggal, és levegőzőnek apróbb lyukakat vágni, mert nagyobb lyukon kiszökik.

2017. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, már vettem! 25 euró volt! Ma voltam a cicával az orvosnál. Fül atkája van. De már kezelem a fülcseppel. Nem örül neki! 😁
2017. nov. 23. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!