Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tegyem boldoggá az...

Hogyan tegyem boldoggá az albérletben élő cicámat?

Figyelt kérdés
Nemsokára külön költözök a szüleimtől, albérletbe. Ha én lennék egy cica helyében, biztos nem élvezném a 4 fal közötti életet...Hogyan tehetném élvezetesebbé a saját, leendő cicám életét?

2017. nov. 22. 14:48
1 2
 1/11 anonim válasza:

Állatboltokban lehet kapni macskafüvet (azt hiszem így hívják), amit tud a cica rágcsálni és még az emésztésének is jót tesz :)


A mienk imádott a gangra nyíló ablakon át nézelődni :D

2017. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz üres dobozokat, költözéskor biztos marad, vágj bele lyukakat, told össze, és kész neki a macskajátszótér.


[link]

2017. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A dobozokat imádják :D
2017. nov. 22. 15:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Készíts vagy vegyél neki sok játékot, és te is játssz vele minél többet
2017. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyobb macskakaparófa, ha még nincs, akkor az jól jöhet.Igaz nagyon borsós áron vannak 40-50ezer ft, de egy kész cicajátszótér.Az enyémek pár hónapja kaptak és imádják. :)
2017. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ilyet nem lehet valahogy házilag készíteni? 50 ezerért nem éri meg, akkor inkább egésznap vele foglalkozok hogy ne unatkozzon...
2017. nov. 23. 17:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Nincs ötletem, hogy lehet e készíteni. Nézz körül neten. :)

Mondjuk én megvettem, mert nem sajnálom rájuk a pénzt,spóroltam,hogy megtudjam venni.

2017. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De vannak olcsóbban is kaparófák,ami nagyon jók.
2017. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Semmit se sajnálok a cicáimtól de ne 200 ezret keresek hogy csak úgy spórolgassak... Örülök ha ki tudom fizetni amit muszáj. De ettől függetlenül szeretném hogy jó legyen neki. A szegény gyerekek is élvezhetik a gyerekkorukat, attól még hogy nem 100 ezer forintos XBoxot kapnak karácsonyra :)
2017. nov. 23. 17:49
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Én sem pár hónap alatt spóroltam össze, több mint fél évig igyekeztem, nekem sem 200ezer a fizetésem. Csak egy ötletet adtam és azt sem mondtam, ha nem veszel nekik nem lesznek boldogok. Az előttem lévők írtak pár ötletet, akkor hasznosítsd azt, ennyi.
2017. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!