Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fiú szobacicámat ivartalanít...

A fiú szobacicámat ivartalanítom, akkor is büdöset fog pisilni/jelölgetni/? Akkor is rajta lesz a izélhetnék?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Röviden? NEM! :)
2008. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ivarérett és most ivartalanítod, akkor részben talán néha előjön az izélhetnékje (puha takarókon, plüssállatokon, ha van a lakásban más macska azon is próbálkozhat, persze ez már nem olyan, mintha tudna bármit csinálni) viszont a büdös jelölgetés biztosan teljesen abbamarad.
2008. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is határozott nem a válaszom. Az enyém 9 hónaposan már olyan büdöset pisilt hogy mi is ezt a megoldást választottuk, és persze hogy ne lépjen le, ha véletlenül kimegy a házból. Ahogy elvégezték rajta a műtétet a büdös pisi elmaradt és persze a jelölgetés is. Azóta ha párzás zajai beszűrődnek az utcáról a füle botját sem mozdítja , abszolút nem érdekli.
2008. okt. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én ivartalanított cicusaim néha úgy csinálnak,mintha "jelölnének", spriccelnek egy kis pisit ,de az már nem büdös!És csak nagyon ritkán jön rájuk. Az ivartalanítás óta egyébként szép nagyok, egészségesek, és nincsenek tele ronda sebekkel,mint kadúrkorukban. Úgyhogy én mindenképpen javaslom a műtétet, a cicád és a saját érdekedben is!
2008. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!