Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki mennyiért ivartalanított...

Ki mennyiért ivartalanított cicát mostanában? Varratszedés mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Múlthéten ivartalanították a macskáim, 7hónapos fiú és lány. 26 ezer forint volt.

Kicsit sokallom, bár direkt ehhez a dokihoz vittem, tudtam hogy nála jó kezekben lesznek:) műtét után masfel órával nem látszott rajtuk semmi. A lány sebét letapasztotta, hogy ne kelljen gallér.( tök jó, ilyenről sem hallottam még)

Csütörtökön viszem varratszedesre, az külön költségen fog kerülni?

Nálatok mennyi az ivartalanitas ?


( mi Pest vonzáskörzetében vagyunk.)


2017. nov. 25. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kandúrt ivartalaníttattam októberben, 8 ezer forint volt, szerencsére minden rendben ment. (Keszthely)
2017. nov. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 6000ft-ért ivartalanítottam a kandúr cicám, a nőstény ivartalanítása 10.000ft.

Nem tudon minek köszönhető, hogy ennyire olcsóbb, pedig egy nagyon jó szakember, nagyon régóta járunk hozzá.

Mondjuk lehet azzal is van összefüggés,hogy ez egy kisebb város, ha nevezhető annak. Baja.

2017. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10ért a nöstényem. 6000ért a kandurom. Bp. Ebben a varratszedés ára is benne volt.
2017. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én lány cicát ivartalaníttattam Pest megyében, az 16 ezer volt. Varratszedésért nem kértek külön pénzt.
2017. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is egyszerre vittük a fiút és a lányt. 21 000 Ft lett volna, de elengedett egy ezrest és még haza is hozott kocsival, mert nekünk nem volt, ő meg elfelejtett szólni, hogy lehetőleg azzal vigyük haza. Fiúnak nem kellett varratot szedni, csak a lánynak, de azt mondta az benne van az árban. Nekünk sem volt gallér. (Pest megye)
2017. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

4 fiú 20.000 Ft. Zalaegerszeg

De a nőstény 10 körül van.

De ez tényleg függ attól, hogy hol van helyileg, nekünk megérte így. Pest drága.

2017. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!