Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Royal Cannin macskatáphoz...

Royal Cannin macskatáphoz hasonló táp?

Figyelt kérdés

Eddig Royal C. Kitten tápot evett a cicám, fajtatiszta brit rövid szőrű, a tenyésztő is ezen nevelte.

Most 8 hónapos, ezt 12 hónapig eheti elméletileg.

Jövőhónap elején lesz ivartalanítva. Lassan elfogy a táp.

Többektől hallottam, hogy ez a táp nem is olyan jó.


Mit ajánlanátok helyette?


2017. nov. 25. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Jó az. Nekünk sokáig a Royal Canine Intense beauty tápot ette a cica. Ivartalanítás után ott a sterile változat, vagy benti cicának az indoor.

Nem véletlen olyan drága az a kaja

Amíg egyedül volt a cica, addig csak azt evett, de már ketten vannak így átszokott olcsóbbra, úgyis mindig egymás táljából eszik ez a két gyagyás

2017. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Az árához képest nem olyan jó, mivel sok benne a gabona, ennyi pénzért már gabonamenteset is vehetnél, ráadásul én már csak azért sem venném, mert többször is botrányba keveredtek, és vissza kellett hívni a tápjaikat. Én a Real Nature-t ajánlom, az enyémek ezt eszik, és nagyon bevált, gabonamentes, és attól függően, hogy melyik típust veszed, 60-75%-os a hústartalma, árban meg kb. ugyanaz, mint a RC.
2017. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Kezdd el nézegetni a tápok összetevőit. Rögtön látod majd, hogy az RC tele van gabonával, van olyan tápjuk, ahol az szerepel az első helyen. A macskák húsevők, gabonára egyáltalán nincs szükségük. A hústartalom általában jól mutatja a tápok minőségét, ez alapján el lehet igazodni. Jó márkák pl Acana, Orijen, Real Nature, Taste of the Wilde, Farmina N&D. De nézz körül, van még sok más is.
2017. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!