Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ajandekba melyik macska...

Ajandekba melyik macska toalettet vegyem? Nem ertek hozza, info lent.

Figyelt kérdés

Ajandekba szeretnek venni egy macska toalettet karacsonyra. Nem ertek ezekhez egyaltalan, se a macskakhoz. Melyiket vegyem szerintetek ezek kozul, max 5 ezerig?

Atlagos meretu nosteny macskanak lesz.


[link]



2017. nov. 28. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ez szimpi

2017. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt cicánk nemrég halt meg,sajnos 15 évesen elhagyott bennünket.A klasszikus megoldásra esküszöm.A cicaürülék takarításánál nem megy közvetlenül a légzésedbe a macskaürülékben található /fertőző anyagok/továbbá a macskaalmok többségénél finom por száll fel amikor pótólod,a teljes tető sokat visszafog.Az ajtaja jól záródik,ha dolgozunk napközben nincs az a förtelmes szag a lakásban.
2017. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Aranyos vagy :).


Ami előnyös, ha nagyobb ajtaja van. Szerintem inkább a macska komfortérzete miatt, nem a tisztítás miatt. Ezek a Savic Nestor típusúak nekem is tetszenek. Amit az első linkelt, illetve a többi is ilyen néven. Ötezer alatt a másiknak kicsi az ajtaja, azt inkább ne (egy krém-fekete színű). Ebből a zöld, amit linkeltek tökjó, mert a macskák szeretik a zöld színt. Tuti sikered lesz.

Ha még az segít, akkor megnézheted a termékek mellett a vásárlói fotókat (macskákkal, kicsit élethűbb).

2017. dec. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!