Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mi van a cicámmal?

Szerintetek mi van a cicámmal?

Figyelt kérdés
A cicám 8 hónapos és furcsa dolgokat csinál. Néha olyan, mint ha bújna valakihez, de nincs ott senki. Néha csak bámul maga elé hosszú perceken át és néha ok nélkül elkezd dorombolni miközben csak bámul maga elé. Szerintetek ez normális viselkedés és cicánál? Nagyon aggódom érte.
2017. nov. 29. 06:52
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
Hát, ebből hosszabb távú következtetéseket nem nagyon lehet levonni. Talán egy kicsit ingerszegény a környezete, vagy sokat van egyedül, nem tudom. Ami számomra zavaró, az a maga elé bámulás percekig, hacsak nem fekve teszi mert akkor félálomban van és azért bambul. A bújással és dorombolással szerintem nincs gond, ezt nem csak akkor csinálják ha ott van valaki, egy bútordarab vagy egyéb tárgyak is megfelelnek egy kis önkényeztetéshez. Persze azért érdemes figyelgetni az állaton azért látszik ha baj van, vagy csak unatkozik. Figyeld a székletét, étvágyát és alaposan tapogasd végig.
2017. nov. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem túlaggódod egy kicsit. A macskák furcsák és furcsa dolgokat csinálnak :-)

Két cicám van, az egyik teljesen lökött. Nagyon furi szokásai vannak és nagyon nagyon furán viselkedik sokszor, de egészséges mint a makk.

Viszont egy állatorvosi kivizsgálás sosem árthat. Ha aggódsz miatta, inkább vidd el "feleslegesen" és ne legyen semmi baja, mintsem gond legyen és ne kezeltesd.

2017. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A macskám előbb dörgölőzik az ajtófélfához, mint a kezemhez, hiába nyújtom. Úgy dorombol neki, ahogy még nekem soha. És hiába szólok neki, amikor kómásan bambul maga elé, csak onnan tudom, hogy hallja, amit mondok, hogy megrezdül a füle (botja). Kis köcsög, de én így imádom.
2017. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kiara1555 válasza:
A macskák nem csak akor dorombolnak ha valaki simogatja őket akor is szoktak dorombolni mikor nagyon melegük van és így le agyák a hőt nem tudom hogy. De az hogy hoszú perceken néz maga elé az akkr lehet szellem is (nem zárom ki a létezésüket) mert az állatoknak a nagy réssze látja a szellemeket remélem rudtam valamit segiteni. Egyépként nem kell aggódnód a macskádért. írj privibe ha szeretnél beszélgetni velem is volt már ilyen tudok segiteni.
2017. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A macskák,állatok elvileg látják a szellemeket
2017. dec. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!