Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfázott a 8hónapos cicám,...

Megfázott a 8hónapos cicám, trüszköl és valamiért a hasa is megnött, eléggé gubaszt. Mivel jönne rendbe?

Figyelt kérdés
Meleg levest is adok neki, de nem javul. És a hasa is aggaszt hogy nagy, mert nem eszik sokat. Köszi a segítő válaszokat.

2017. nov. 29. 17:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

EDDIG MIÉRT NEM VITTED EL ÁLLATORVOSHOZ??!!


Már egy megfázás is veszélyes lehet... A leves pedig inkább árt, mint segít... Minőségi macskatáp...

2017. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Már nem is mondok semmit. #1 kár koptatni a szánkat. Adjad a meleg levest egyből csoda száll bele és meggyógyul. Kerüld el az orvost. De majd akkor is ha te is hasonlóan beteg leszel.
2017. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Megfázással én sem járok dokihoz. Levestől hamar helyre jövök. Gondoltam ő is. És a hasa miért nagy? Ehez muszáj állatorvos?
2017. nov. 29. 17:39
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Ennyire nem lehetsz sötét..Szerencsétlen állat
2017. nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Az én cicám fipes volt. Tüsszögött és elkezdett gömbölyödni. Mivel időben vittem orvoshoz, ezért sikerült szteroidokkal meggyógyítani. Nem kezeltem házi praktikákkal semmivel, orvoshoz vittem, időben. Ez az életét mentette meg.
2017. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

...hacsak nem akarod megölni



Hihetetlen mmennyi hülye ba..sz állatkínzó van itt...

2017. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ez nem hangzik jol. Akkor el kéne vinnem, azt nem említettem mert féltem megköveztek, de lehet daganatosak a mellbimboi mert ki dudorodtak. Ez igy kb mennyibe kerülne? Első cicám. Ide tévedt befogadtam de nem igazán értek hozzájuk.
2017. nov. 29. 17:57
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy Te egy levestől meggyógyulsz az nem jelenti, hogy egy macska is. Macska vagy? Nem.

Ilyen esetekben egy felelős állattartó már viszi is az állatorvoshoz.

Vagy hívd ki őket házhoz, vagy vidd az ügyeletre, míg nem késő.

A macskák mindig elrejtik a betegségüket, és csak a legvégső esetben mutatják meg, amikor már nagyon rosszul vannak, mint most is.


Állatorvost amint lehet! (De csak akkor, ha fontos a macskád élete...)

2017. nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy megfázott és mintegy mellékesen vemhes? Közvetlenül a fialás előtt megnőnek a tejmirigyek, leszáll a has, és az étvágya is kisebb.
2017. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Vidd állatorvoshoz mindenképpen. A nagy pocak sok mindentől lehet- lehet férges, vagy ha nőstény lehet hasas is. ÉS igen, nyolc hónaposan is... Jó lenne ha doki látná, legalább kiderülne mi van.
2017. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!