Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj, ha gabona tartalmu...

Baj, ha gabona tartalmu nedves tapot kap a kiscica?

Figyelt kérdés

Minden kajaja (tap, nedves tap, jut. falat) minosegi, magas hustartalmu, gabona mentes.

Eddig nedvesbol konzervet kapott, de mostanaban nem eszi meg, inkabb az alutasakos, szaftosabbat.

A konzerv nagyon jo vetel volt, jo ar ertek aranyu.

Ilyet sajnos nem talaltam alutasakosban, az oldalon, ahonnan rendelek, csekely a valasztek kiscicaknak valo, nedves, gabonamentes tapbol. Altalaban 12 darabosak es elegge dragak.

A konzerv melle vettem neki ugyan abbol a markabol alutasakosat, azt nagyon szereti, de most vettem eszre, hogy van benne gabona. Lesz baja hosszutavon, ha kolyok kora alatt ilyet kap? Termeszetesen ha fel no, valtok.



2017. nov. 29. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
A helyedben én inkább felnőtt macskáknak való gabonamentes kaját adnék neki. A legjobb tápok elvileg amúgy is jók kortól függetlenül. Amúgy nem lesz baja a gabonától sem, csak nincs rá szüksége.
2017. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a többi kajája normális minőség, akkor igazából nem olyan nagy tragédia. Engem is az egyik macska megőrjít azzal, hogy alutasakosból csak a lesz*rabb minőséget hajlandó megenni, viszont inni meg nem iszik kb. soha, így nem tehetem meg, hogy csak szárazat adjak neki...
2017. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az enyem iszik rendesen, a szaraz nagyon szereti, jobban mint a nedveset, de azert neha jol esik neki is egy kis szaftos, ezert nem hagynam el szivesen. :)


Melyikkel teszek jobbat? Ha kismacskaknak valo gabonasat, vagy felnotteknek valo gabonamenteset veszek?

2017. nov. 30. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!