Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Totál megrázott hogy a cicám...

Totál megrázott hogy a cicám elkapott egy kismadarat és ette! Nagyon sajnáltam szegényt! Ti láttatok már ilyet a cicátoknál? Ilyen vérengzőek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
bizony
2010. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudja hogy ezzel rosszat tett, ha tudta volna hogy ezzel megbánt téged biztos nem tette volna :) Szerintem teljesen normális dolog, végül is te is szoktál húst enni, csak te megsütöd (jó esetben) :)
2010. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Mi a fenét vársz egy ragadozó állattól? Tudod eredetileg egérfogásra tartották őket. Az Ermitázsban meg elit patkányvadász macsekok is vannak. Szóval igen, a macskák esznek madarat, egeret, én még olyat is láttam ami legyeket evett. pfujj...

Ha nem vérengző állatot akarsz, akkor a plüss állatokat és az emókat ajánlom. Ez utóbbiak csak véreznek a hülyeségtől, de ritkán vérengzenek.

2010. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A miénk fénykorában megtizedelte a madarakat a környéken... Manapság érdeklődve nézi őket, aztán bemegy enni a tálkájához.
2010. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ragadozó.... mit vártál? egereket, madarakat is eszik a macska.... nekm mind az 5 kutyám szokott madarat meg egeret fogni(még a törpeuszkár is, mert ugye elméletileg vizi vadászatra használták) sőt, egyszer a biglim megette a tengerimalacomat.....xD
2010. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Bizony,bizony.A cicák már csak ilyenek.


[link]

2010. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A miénk nem fog madarat mert vannak galabjaink és tudja hogy nem szabad! Egeret viszont fog, tudom hogy cuki, de sajna káros így büszke vagyok rá! Meg is eszi. Ha madarat fogna olyat ami ritkább fajta akkor bizony elvenném tőle.
2010. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*galamb
2010. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Kb. olyan 14-15 éves lehettem, mikor egyik nap hazamentem a suliból,üdvözöltem a macskámat, és észrevettem, hogy véres a pofája. Nagy jelentőséget nem tulajdonítottam a dolognak, mivel sebet nem láttam rajta.

Aztán felmentem az emeletre, a szobámba. Fehér "szöszökkel" volt tele a szőnyegpadlóm, olyan volt mint a vatta. És akkor meghallottam azt a hangot, amit az életben nem felejtek el. Olyan szörcsögős, furcsa hang az ágyam alól.

Ehhez tudni kell, hogy volt egy nyuszim. Kinti nyuszi volt, Boginak hívták. Nos Bogi feküdt az ágyam alatt elrágcsált torokkal éppen haldoklott. A macskám tette. Mindig mindent amit fogott behozott a házba "megmutatni", de a mai napig nem értjük, hogy tudta bevonszolni az udvarból a házba, a földszintről az emeletre a kifejlett nyulat.


Rettenetesen éreztem magam, gyűlöltem a macskám, rá se bírtam nézni.

De ehhez meg kell érteni, hogy a macskák ragadozók. Az én példám egy igen szélsőséges eset, de ez ösztönös. Neki fogalma sem volt arról, hogy a nyulamat Boginak hívták, és imádta ha vakarászták a füle tövét. Neki csak egy potenciális áldozat volt, és ennyi.

Azóta a macskám megöregedett, 15 éves, már csak nézegeti a madarakat, az egérrel is csak szórakozik, de egyáltalán nem haragszom rá.

2010. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia. Hát igen...Még kicsi voltam, és a macskámnak kölykei voltak, és épp egy kölyök egeret vitt nekik, de szegény csak úgy ficánkolt...Én meg fogtam, és elvettem tőle, a macskát meg elvittem onnan, hogy ne tudjon utána menni...Tudom, hogy hülyeség volt, de mindenesetre nem bántam meg.XD
2010. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!