Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Én eddig abban a hittben...

Én eddig abban a hittben voltam hogy a Royal Canin macska tápok prémiumnak számítanak. Mostanában viszont azt hallom hogy a Taste of the wild, Real nature tápok sokkal jobbak. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 12:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is jobbak.
2017. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%

Vicces ember mondhatta.

A Royal Canin nem egy kategória ezekkel, hanem 100-szor jobb, pedig nem szeretem a nagy cégeket ajnározni..


Taste of the wild: amerikai, ki tudja mi van benne, génmódosított takarmány simán...stb Teljesen leellenőrizhetetlen összetevők

Real nature? középszerű, bár a konzervjei nem rosszak, de az én macskáim nem eszik meg

2017. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
kb olyan az összehasonlíts, mint hogy melyik a jobb?: Mercedes vagy Skoda, esetleg Seat? Úgy hallottam, hogy a Skoda és a Seat se rosszak...
2017. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az RC-t általában igen túlárazottnak és túlértékeltnek tartják. Azt mondják, a márka megalapozása idején valóban jó volt, de sokat csökkent a színvonala, mivel már sokan úgyis minőséginek könyvelték el, az apróbetűs részt meg úgyis kevesen olvassák (a régi vásárlók meg sosem), még tartja magát.


Mi egy időben RN-nel etettünk, de a macskáink megbetegedtek (hogy ettől-e vagy mástól, ki tudja), azóta orvosi javallatra speciális RC gyógytápot esznek, és azóta egészégesek. Szóval bár általában kétkedő vagyok az RC-vel kapcsolatban, nekünk ebben a konkrét esetben bevált.

A kutyánknak próbáltam TW-t adni, ő nem bírta, azóta Brit Care-t eszik (végszükség esetén Happy Doggal keverem, nem vagyok tőle elájulva, de volt már, hogy gond volt a kiszállítással, és így megtette).

2017. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

KUtyáimnál RC, Hills-t amit próbáltam nem vált be egyik se, minimális adagot kaptak mégis híztak,pedig mozgatva voltak,emellett az idősebbik puffadt tőle és olyanokat szellentett,hogy szellőztetni kellett.


Ismerősöm német juhásza pedig az előírt mennyiségnek majdnem dupláját adja az ő kutyája meg sovány tőle.


Igazából minden kutya és macska más vmelyiknek jó vmelyiknek nem.


Viszont ha csak az összetételt nézzük akkor bizony egy totw vagy egy real nature az messze veri a rc-t.


Rc tele van kukoricával és szójával,ízfokozóval,két kutyám úgy meg volt veszve az rc-ért mint semmilyen más tápért. Ami ahhoz vezetett hogy be is habzsolták, aminek sokszor hányás lett a vége.


Lehet kezdetek kezdetén sokkal jobb minőségű volt az RC,de már sajnos nem.


Idősem trovet vese tápot kap és eukanuba gyomorkímélősét keverve.


Fiatal meg real nature-t


Márkától függetlenül mindig az összetételt kell nézni!!


Persze vannak kivételek.

Ismeretségi körben olyan is előfordult,hogy a kutyának szó szerint mindenféle táptól ment a hasa,de az Aldi Romeo nevű táptól nem. Így azt kapja minden gond nélkül elvan a kutya.



Egyik válaszadó azért a kocsi márka választás meg a házi kedvencünk étkeztetése k...vára nem ugyan az!!

2017. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
A Royal az árához képest nem valami jó. A másik kettőnek sokkal jobb az összetétele. Az meg, hogy amerikai és ezért nem jó, vicc kategória: az amerikaiak jó részének olyan a kutya meg a macska, mint ha a gyerekük lenne, ha rossz a táp, abból hatalmas botrányok vannak.
2017. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó kettő válaszadó: Ki beszélt kutyatápokról?? Senki!


Ugye nem a kérdésre válaszoltál? Igen.


Azért kb a legnagyobb szponzora a Royal canin a világ legnagyobb macskakiállításainak (és kutya), mert a Taste of Wild az jobb..valószínű


Mivel nem tetszett az autós példa, mondok egy másikat: olyan a különbség a fenti cégek színvonalában, mint az Emirates légitársaság és a Wizzair között.


Gondolom feltűnt, hogy a Real Madrid focisták mezén nem a Wizzair-el való utazásra próbálnak rávenni??


merő véletlen..


Az USA-ban a GMO biznisz nagyon teret nyert,

vegyed, ha műanyagot akarsz enni,etetni

2017. dec. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Azért, mert valaminek súlyos pénzeket költenek a reklámjára, még nem lesz jó, a Royal sem az. Mellesleg nem is tudom, a fent említettek közül melyik márkának is hívták vissza a tápjait, mert veseelégtelenséget okozó anyagot tartalmazott? Ja, hoppá, mégis tudom, természetesen a Royalnak...

Egyébként kedves utolsó, már csak az összetevők alapján is egy nagy szar a Royal, nem értem, miért reklámozod itt.

2017. dec. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Azért kb a legnagyobb szponzora a Royal canin a világ legnagyobb macskakiállításainak (és kutya), mert a Taste of Wild az jobb..valószínű"


A Pedigreet is láttam kutyakiállítást szponzorálni elég sokszor, pedig az aztán tényleg a legalja kategória.

2017. dec. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy meg hallottad azt, hogy a jó bornak nem kell cégér? A jó tápnak sem.
2017. dec. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!