Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék tenyészteni. Van...

Szeretnék tenyészteni. Van két perzsa cicám. Most fél évesek. Mikortol pároztathatom őket? A fiu már ivarérett.

Figyelt kérdés
Gyönyörü szépek. :) tudnátok pár tanácsot adni? Köszi.

2017. dec. 4. 21:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%

Kérlek szépen verd ki azt a gondolatot a fejedből, hogy te majd tenyészteni kezded őket!

Ivartalaníttasd mindkettőt, ezzel is garantálod hogy hosszú és egészséges életet élhetnek!

Nem értesz hozzájuk, a tenyésztést bízzuk csak azokra, akik több éves szakmai tapasztalattal rendelkeznek!!

2017. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Na de én miért nem tenyészthetek? Elfogadom a véleményeket, csak meglepödtem hogy én miért nem?
2017. dec. 4. 21:26
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
'Gyönyörű szépek'... És szerinted ennyiből áll a tenyésztés? Törzskönyvesek? Kiállításon szerepeltek? Egészségügyi szűréseik rendben vannak? Nem értesz hozzá, hiszen akkor nem a gyakorin kérdezgetnél. Ne legyél szaporító! Ne a macskáidon akarj hasznot húzni!
2017. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
Az első vagyok. A második válaszoló tökéletesen leírta, mit értettem az alatt, ne tenyészd őket!
2017. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%

Tenyészszemle, macskakiállítások, törzskönyv stb...ezek egy tenyésztő alapkövetelményei. Aztán persze van az oltások, chipek stb...

Nem lehet megélni belőle, ha erre akarsz kilyukadni.

2017. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Oltásaik megvannak. Törzskönyv nélkül vettem öket.
2017. dec. 4. 21:34
 7/32 A kérdező kommentje:
Aki el adta öket nem tenyésztő? 56volt egyik másik 52. Akkor csak ök tenyészthetnek pénzért? Én nem? Nekik sem volt tk. Mégis eladták. Hogy van ez?
2017. dec. 4. 21:37
 8/32 anonim ***** válasza:
86%

Akkor szaporítótól vetted őket, nem pedig tenyésztőtől.

A kettő között ég és föld különbség van. Nézd vissza mégis mennyi, a tiédhez hasonló kérdést tesznek fel NAP MINT NAP az emberek...

2017. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
Tk nelkul nem fogsz te tenyeszteni mert egyszeruen kell az a papir tobbek kozt. Az hogy szep az szubjektiv. Nekem minden macska szep.
2017. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%

Csak akkor kérhet a macskáért pénzt valaki, ha TENYÉSZTŐ.

Ő a tenyésztett kölykök bevétele után adózik.

Hogy tenyésztő lehess, ezek a feltételek:

[link]


Ha SZAPORÍTÓ akarsz lenni, akkor az csak addig fog menni, míg el nem kapnak. Részben az állatvédelmi törvény szankcionálja a szaporítókat és elveszik a macskáidat, másrészt rád száll a NAV és még az unokáid is szopni fognak.

Pedig ezt titokban nem tudod csinálni, hogy megszabadulj a kismacskáidtól, hirdetned kell!

2017. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!