Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Miért utál a macskám?

Komolyan nem értem, egyik
Napról a másikra megutált. Én hoztam haza 12hetes korában, akkor egy ideig nagyon szeretett, velem aludt stb. Most fél éves, és sokszor akarom simogatni, egybol fogja magat és elmegy, már aludni sem alszik velem, vagy sose bújik hozzám.

Játszani úgy szeret velem, meg ha hazaérek odafut elém és felemeli a farkát, enni általában én adok neki, néha anyukám, mégis az van hogy anyával alszik esténként, hozzá sokszor odamegy napközben is és dorombol neki.

Miért nem szeret ?🙁😃😃😃

12-05 20:03  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A kérdező kommentje:

Nyár végén macskanáthás lett, elvittük dokihoz , 5x kellett visszavinni abból volt hogy anya vitte volt hogy én. Aztán mikor lábadozott én elutaztam 4 napra, ( előre lefoglalt nyaralás volt) addig anya viselte gondját. Megmaradhatott ez benne ennyire ??

# 1/8Időpont 12-05 20:10 Privát üzenet
Lehet, hogy beteg

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 12-05 20:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Imádom, hogy itt mindenre az a válasz hogy beteg. Miért lenne beteg? Eszik, iszik, jatszik, teljesen egészséges, anyukamhoz bújik is , csk hozzam nem, de már vagy 3 hónapja nem .

# 3/8Időpont 12-05 20:26 Privát üzenet
Ivaros?

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 12-05 22:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A héten lett pont ivartalanítva. Lehet hogy emiatt kicsit bújósabb lesz?

# 5/8Időpont 12-05 22:18 Privát üzenet
Nem utál, csak anyukádhoz jobban ragaszkodik, de ez változhatsz, ha sokat foglalkozol vele. Az is lehet, hogy az ivartalanítástól bújósabb lesz.

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 12-05 22:43 Privát üzenet
Nem utál, csak macska. Ha szeret veled játszani, odafut eléd, akkor szeret.
Ne várj tőle olyan dolgokat, amik emberre jellemzőek.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 12-06 08:14 Privát üzenet
MY PEN IS LOVE SATAN nevű felhasználó válasza:

jézus a megoldás

# 8/8Időpont 12-09 20:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nyalogatja ennyit a macskám a micsodáját? Valami betegségre utal, vagy ennyire jó neki?
A macskám utál, hogy javíthatok ezen?
Mit tegyek ha utál a macskám?
A macskám alvás közben hangokat ad ki, mintha halkan horkolna, meg szuszogna az orrával, ez normális, nem utal légzőszervi betegségre?
Szánkázott a macskám - betegségre akkor utal, ha többször előfordul, vagy már egy is baj lehet?
Betegségre utal, ha macskám egész évben egyfolytában és borzasztóan vedlik?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu