Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utál a macskám?

Miért utál a macskám?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, egyik

Napról a másikra megutált. Én hoztam haza 12hetes korában, akkor egy ideig nagyon szeretett, velem aludt stb. Most fél éves, és sokszor akarom simogatni, egybol fogja magat és elmegy, már aludni sem alszik velem, vagy sose bújik hozzám.


Játszani úgy szeret velem, meg ha hazaérek odafut elém és felemeli a farkát, enni általában én adok neki, néha anyukám, mégis az van hogy anyával alszik esténként, hozzá sokszor odamegy napközben is és dorombol neki.


Miért nem szeret ?🙁😃😃😃


2017. dec. 5. 20:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Nyár végén macskanáthás lett, elvittük dokihoz , 5x kellett visszavinni abból volt hogy anya vitte volt hogy én. Aztán mikor lábadozott én elutaztam 4 napra, ( előre lefoglalt nyaralás volt) addig anya viselte gondját. Megmaradhatott ez benne ennyire ??
2017. dec. 5. 20:10
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy beteg
2017. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Imádom, hogy itt mindenre az a válasz hogy beteg. Miért lenne beteg? Eszik, iszik, jatszik, teljesen egészséges, anyukamhoz bújik is , csk hozzam nem, de már vagy 3 hónapja nem .
2017. dec. 5. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Ivaros?
2017. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A héten lett pont ivartalanítva. Lehet hogy emiatt kicsit bújósabb lesz?
2017. dec. 5. 22:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem utál, csak anyukádhoz jobban ragaszkodik, de ez változhatsz, ha sokat foglalkozol vele. Az is lehet, hogy az ivartalanítástól bújósabb lesz.
2017. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem utál, csak macska. Ha szeret veled játszani, odafut eléd, akkor szeret.

Ne várj tőle olyan dolgokat, amik emberre jellemzőek.

2017. dec. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MY PEN IS LOVE SATAN válasza:
0%
jézus a megoldás
2017. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!