Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Tatabanyan hol lehet menhelyre vinni a macskat?

Nincs semmi papirjuk, oltasuk, nagyon szeretni valoak de meg kell toluk valnom sajnos, mert allergias lettem a macskakra, es surogesn el kell valahol helyeznem oket.:(

Keress kérdéseket hasonló témákban: állatotthon, menhely

2017. dec. 6. 04:41  Privát üzenet  

A válaszok
téged kéne menhelyre vinni

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2017. dec. 6. 05:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Normalis valaszokat szeretnek!! Kvrara nem konnyu ez nekem de most mit csinaljak??? Ne idegesits a hulyesegeiddel ha nem tudsz egy normalis valszat!! Szeretnem ha jo helyere kerulnenek!

# 2/6Időpont 2017. dec. 6. 05:24 Privát üzenet
Igen nyilván add menhelyre,nincs még ott elég belőlük

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2017. dec. 6. 06:18 Privát üzenet

Mi az hogy "hirtelen allergiás lettem"?

Amit mondasz az nem lehetséges!!!!

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2017. dec. 6. 06:20 Privát üzenet
Sajnos a menhelyek országszerte tele vannak. Ha teheted, inkább lépj be Facebook-on macskás csoportokba (Pesten Hallottam Macskákkal, Cicaimádók közössége - együtt a felelős cicatartásért), ott keress nekik gazdit, talán hamarabb is lesz nekik, mintha menhelyre adnád őket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2017. dec. 6. 06:26 Privát üzenet
Mennyi idős macskák és mióta vannak nálad?

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2017. dec. 6. 10:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mostanában többször is láttam itt, hogy kalitkában akarják vinni a cicájukat dokihoz. Csak én gondolom, hogy ez nem olyan nagy baj?
SOS,12-13 éves sziámi cicámnak "egyik pillanatról a másikra" besárgult az eddig kék szeme. A jobb szeme teljesen sárga, a bal szeme fehérje sárga. Nem eszik és levert és nagyon...
Tatabányán hol éri meg a legjobban nőstény cicát ivartalanítani?
Jó ötlet kinti-benti cicát lakásba vinni? Tapasztalatok, vélemények érdekelnek.
Vegyes óvodai csoportok szétszedése, szülői vélemények ellenére. Kérdés érdemes e tovább vinni az ügyet, hova kéne fordulni, hogy mindezt ne tegyék meg? Esetleg Tatabányán tudtok ajánlani valakit?
Mit kell vinni magammal, ha Tatabányán szülök? Picinek és magamnak?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!