Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hallottatok már olyan...

Ti hallottatok már olyan történetet, hogy valaki véletlen kimosta a macskáját a mosógépben?

Figyelt kérdés

Én ma reggel majdnem kimostam szegényt kiscicámat. Csak rakom be a szennyest, nem is figyeltem. Majdnem indítottam volna a mosógépet erre azt láttam, hogy két csillogó szempár néz engem a mosógépből.

Persze ki tudtam venni még nem indítottam el.

Szegénykém elaludt az egyik vastag szörmés puloveremen ami a szenneskosár tetején volt. A cica is fekete meg a pulover is, így nem vettem észre.

Szerencsére nem történt baj.

Járt már valaki így vagy hallott valaki ilyen történetet hogy véletlenül ez történt?


2017. dec. 6. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A neten van pár olyan hír, ami szerint akadt, hogy kimostak macskát és egyéb kisállatot, volt amelyik túlélte, de annak hatalmas szerencse kellett...


Nem tudom, hogy nem vedted észre szegény párát, azt sem értem, hogy hogy nem nyávogott, meg nem adott semmiféle hangjelzést, amikor összefogtad a pulóvereddel... Na, mindegy is, a jövőben nézd át háromszor is a szennyest!

2017. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már ilyenről, hogy egy cica végig bent volt a gépben a program alatt, és csodával határos módon csak a szeme gyulladt be utána.


Amíg kicsik voltak a cicáim, mindig ellenőriztem a mosógép indítása előtt, hogy hol vannak. Szerencsére soha nem másztak bele.

2017. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van pár dolog, amire macskatartóként oda kell figyelni. Pl, hogy sosem hagyunk elöl kaját, a mosógépet, szennyeskosarat csukjuk, az autót, kocsifelhajtót indulás előtt átnézzük (feltéve ha járós a cica), figyelve csukjuk be az ajtókat stb. Én a gardróbba zártam be egyszer szegénykémet egy egész napos távollétkor. Hazaérvén el nem tudtam képzelni hol lehet. Meg egyszer majdnem odacsuktam a fejét a bejárati ajtóhoz, be akart slisszenni, én meg nem láttam.

Örülj, hogy nem történt baj és a későbbiekben legyél figyelmesebb.

2017. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam ilyet, és utána a macska rókázott a betonon(valószínűleg véletlenül beleivott a mosóvízbe), de azonkívül kutya baja se volt. De volt, aki a fehér egerét mosta ki, és semmi baja, betegsége nem volt; egészségesen élte túl(nyilván szerencsétlen egér be volt sz....rva ijedtébe).
2017. dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, gimiben egy osztálytársam mesélte, elpusztult szegény és biztos szörnyű volt neki. Azóta is eszembejut néha pedig 10 éve volt :(
2017. dec. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk átjártak a szomszéd macskái és az egyik nagyon szeretett a mosógépünkbe aludni.De szerencsére nem lett kimosva.
2017. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Ezt nem hiszem el. Raktad be a szennyest és nem figyeltél? Hanem mit tudtál csinálni szennyes berakás közben? Eleve a szennyest mindig átnézve tesszük be, hogy ne maradjon a zsebekben papírzsepi vagy golyóstoll, mert az összerondítja a ruhát. Lehet a zsebekben pénz, egyéb fontos papír, számla egyebek. A gombócban bedobott ruhát sem tesszük be gombócban, mert a belseje nem lesz normálisan kimosva. Ehhez képest te nem vettél észre egy macskát? Hm...
2017. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Négyes vagyok: Amúgy én úgy hallottam, hogy egyik ismerősöm, aki kimosta a mosógépbe a macskáját, annak előtte egy szót se szólt, meg se mozdult. Amúgy fehér dolgokat akart mosni, de azt nem vette észre, hogy a MAJDNEM 1 ÉVES, fehér cicát is hozzáfogta a ruhákhoz. Utána, mikor kivette a teregetni való ruházatot; akkor tapasztalta, hogy ott a macska. Körbehányta az udvart, mert nem elég, hogy valószínűleg lenyelt a mosószerből; de még alaposan meg is lett forgatva.
2017. dec. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ehhez fűződik egy történet... Nézted már a mosógéped használati utasítását? Ugye, hogy bele van írva, hogy kisállatot (macska, kutya stb.) nem szabad kimosni? Na ezt a nagyon alapvető dolgot azért írják bele, mert régen, egy öreg nő berakta a macskáját a mosógépbe, mert koszos volt. Gondolta megtisztítja a cicát. Nos hát ez nem teljesen így történt, amikor végzett a mosógép, a nő látja hogy az eddig szeretett kismacskája már nem teljesen úgy fest ahogy eddig, és nem is ad magáról életjelet. Ezt követően a nő beperelte az ominózus mosógépgyártó céget, ugyanis nem mondták sehol, hogy állatokat nem lehet kimosni a mosógépben. A nő több millió dollárt nyert, mindössze a kismacskáját feláldozva. Ettől a naptól kezdve beleírják a használati utasításba ezt a pontot. Elvileg ez egy igaz történet, tudom, hogy félig off-topic, de más is csinált ilyet, nem csak te :D
2017. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!