Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Cicáknak melyek azok a csontok amik abszolút nem veszélyesek rájuk?

Több cicám van, de olyanok mint a kutyák egyszerűen a kedvenc eledelük a csont. Persze szuperprémium tápokat kapnak, de rá se néznek, még a hús sem érdekli őket annyira, és a csonttól a székletük is sokkal jobb. Csak hallottam hogy vannak olyan csontok amik veszélyesek rájuk ezért érdeklődök hogy melyeket lehet adni? főleg nyersen adom.

12-06 11:23  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Én nyersen etetek, amiket a cicám szokott kapni és csontos az csirkenyak, mellcsont, farhát. Amíg kicsi volt daraboltam és kloffoltam is, most már el tudja rágni simán így csak darabolom.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 12-06 11:38 Privát üzenet
Arra figyelj, hogy sose adj nekik főtt csontot! Máshogy törik utána és mintha éles kis késeket nyelnének le és kínok kínja között pusztulnak el, ha véletlenül perforálná a gyomrukat/belüket.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 12-06 11:42 Privát üzenet
Az állatorvosom azt mondta, hogy ő egyáltalán nem javasolja a csontot, sok baj szokott lenni belőle a legjobb szándék ellenére is.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 12-06 12:07 Privát üzenet
csirke

A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 12-06 12:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1 éves macskám, mostanság abszolút nem eszi a konzervet, alu tasakos eledelt a szószt lenyalja a többit ott hagyja, csak száraz tápon és vízen él, próbálkozzak nyers etetéssel?
Soványka cicának (ivartalanitott ) milyen eledelt vegyek? Abszolut nem hizik. Nem férges? 4 éves fiu cica
Lehet buta kérdés, de az influenzát elkaphatják az embertől a cicák is vagy rájuk teljesen más vírusok a veszélyesek? Mitől köhöghet?
A kiscicám nagyon bolhás, milyen szereket ajánlatok, amik nem veszélyesek az egészségére?
Macskák veszélyesek a gyerekekre, egészségileg?
Veszélyesek az emberekre a macska betegségek?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu