Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicáknak melyek azok a csontok...

Cicáknak melyek azok a csontok amik abszolút nem veszélyesek rájuk?

Figyelt kérdés
Több cicám van, de olyanok mint a kutyák egyszerűen a kedvenc eledelük a csont. Persze szuperprémium tápokat kapnak, de rá se néznek, még a hús sem érdekli őket annyira, és a csonttól a székletük is sokkal jobb. Csak hallottam hogy vannak olyan csontok amik veszélyesek rájuk ezért érdeklődök hogy melyeket lehet adni? főleg nyersen adom.
2017. dec. 6. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nyersen etetek, amiket a cicám szokott kapni és csontos az csirkenyak, mellcsont, farhát. Amíg kicsi volt daraboltam és kloffoltam is, most már el tudja rágni simán így csak darabolom.
2017. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy sose adj nekik főtt csontot! Máshogy törik utána és mintha éles kis késeket nyelnének le és kínok kínja között pusztulnak el, ha véletlenül perforálná a gyomrukat/belüket.
2017. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Az állatorvosom azt mondta, hogy ő egyáltalán nem javasolja a csontot, sok baj szokott lenni belőle a legjobb szándék ellenére is.
2017. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csirke
2017. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!