Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek egy jó tippje?

Van valakinek egy jó tippje?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem pár hónapja egy ajtós macskaalmos tálat, hogy ne kaparják ki mindig az almot. Gondoltan végre kitolok velük es nem kell óránként felsöpörnöm.

Először nem raktam rá a fedelet, hogy megnézzék. Aztán az ajtót vettem ki es be is másztak, használták az almot. Visszaraktam 2 hét után az ajtót, hogy használják akkor így, de nem mennek be. A régi almostálcát használják, nem hajlandóak bemenni az újba. Szerettem volna egy másik fedett almostálat venni, de így nem merek, mert nem fogják használni. Van valakinek valami jó ötlete?

Látok heti 1x nyomokat, hogy valamelyik bemegy (gondolom körülnézni), de nem használják arra amire kellene...



#macska #macskaalom #alomtál #fedett alomtálca
2017. dec. 7. 10:35
1 2
 1/19 pistuke22 válasza:
100%
Nálunk sem használták az ajtós kivitelt. Gazdaboltban vettem egy magasabb műanyag tálcát(kb 20-25cm). Még ennél nagyobba is simán bele tud ugrani de így már kikaparni nem tudja belőle.
2017. dec. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én is jó magas almostálat vettem, de ezek nem tudom hogy wc-znek, megoldják hogy mindenhol alom legyen. Ráadásul a nősténynek az a mániája, hogy bemegy ugyan az almostálba, de a fenekét kifele tartja és rendszeresen az almostál mellé megy minden. Pedig direkt hatalmasat vettem. :D
2017. dec. 7. 10:53
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szedd le az ajtaját, hátha úgy beleszoknak. De ne tedd vissza.
2017. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt ajánlom Jackson Galaxy ötlete alapján, hogy minél nagyobb pereműt vegyél, hogy akármennyire feltolja a nőstény a fenekét, akkor se menjen ki semmi.
2017. dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Mi a 3 cicára pont az általad leírtak miatt ilyen tejes/húsos rekeszt használunk a fürdőszobában.

Eddig ez vált be a legjobban.

[link]

Az ajtósba azért nem mennek, mert a hordozóra emlékezteti őket, azt meg utálják, mert rendszerint az orvossal függ össze, de ha nem teszed rá az ajtót, akkor funkcionálhat és jobb a semminél.

2017. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A tejesláda mekkora ötlet! :)

Igazából azért akartam ezt az ajtósat, mert valamennyire elveszi a szagokat es esztétikusabb is mint a többi, de ha nem megy akkor nem megy.

Köszönöm a tippeket.

2017. dec. 7. 12:46
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

30 év és néha 5 cica (most 3) tartása után azt javaslom neked, hogyha csak nem akarsz 5ezret fizetni egy macskaalomért, akkor ezt vegyed:

[link]

Mindenfajta viszonylag olcsóbb alom kipróbálása után ez vált be, TELJESEN szagtalan, könnyen kezelhető, gazdaságos, NAGYON JÓ!

[link]

Mi el tudjuk raktározni, ezért 30 zacskót szoktunk rendelni egyszerre, egyenesen a gyártótól (így 300,-/zacskó) de ez attól is függ, hogy merre laksz az országban, hogy arrafelé terítenek e.

A címük:

AXIS Betonit KFt.

Erdőkövesd, Külterület 094/3

www.cirmi.hu

De Budapesten a Récsei-centerben is láttam ezen a 430Ft-os áron.

2017. dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nagy igyekezetemben 2x küldtem el a linket!:)
2017. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ennek utána nézek. Nem is igazából a szag ami a legjobban zavar (általában azonnal kiszedem ha látom, hogy van valami), hanem az a 2 kiló macskaalom a földön. :D de ilyet szerintem rendelni fogok, köszönöm.
2017. dec. 7. 13:50
 10/19 anonim ***** válasza:

[link]

Az előző linkjében volt, tök jó árú.

Nem feltétlen szeretik a zárt helyeket, vedd le az ajtót arról a wc-ről. Nem minden macska tudja megkedvelni a zárt alomtálcát.

2017. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!