Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a tapasztalat, ha veszek...

Mi a tapasztalat, ha veszek egy bebujos cica fekhelyt oda be fog menni aludni a cicám?

Figyelt kérdés

2017. dec. 7. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A dobozába biztos be :D
2017. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm cicája se szerette a bebújos fekhelyet. De ugye ez cicus függő :D
2017. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Macska függő a dolog.

Kiszámíthatatlanok :D

Nekem az egyik cicám biztos bemenne, de csak ha éppen olyan kedve van.

2017. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyik cicám sem használta, nem tudom miért. Ők jobban szerették a nyílt fekhelyeket, semmi szűk helyre nem mentek be.
2017. dec. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyémeknek ősszel vettem amikor hűvösebb lett. Akkor nem használták, ám amikor télen hidegebb lett, hirtelen népszerű lett, ketten együtt préselődtek bele, ezért egy évre rá vettem még egyet. Akkor megint egy ideig nem használták, majd áttettem máshová, ott használni kezdték.


Szóval ha a cica nem bújik bele, annak az is lehet az oka, hogy nincs annyira hideg, vagy nem tetszik neki az elhelyezés. Én tavasszal el is szoktam csomagolni.

2017. dec. 8. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyéim szeretik:)
2017. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém évek ota a cicahely kartondobozában lakik :) Ez van, tipikus macska... most már tudom hogy legközelebb nem adok ki érte pénzt.
2017. dec. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!