Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény cica ivartalanítás...

Nőstény cica ivartalanítás után buszon szállítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jövőhéten lesz ivartalanítva a cicám és sajnos csak busszal tudom szállítani.

Valaki szállította már buszon műtét után cicáját?

Igazából nem csak attól félek,hogy műtét után hogy bírja a buszozást hanem attól is, hogy most már hideg van és még egyszer volt autóban szállítva amikor haza hoztuk nyáron.

az út összesen kb 2 óra oda vissza



2017. dec. 8. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Valahogy oldjátok meg másként mert kába lesz félni fog meg okádik , ezt tapasztaltam . A buszon meg sír meg lehet szökne is ...
2017. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl fogja élni, sose legyen nagyobb baja!

Arra kérdezz rá, hogy a doki hogy adja ki az állatot a kezéből. (A mi dokink megfigyelés alatt tartja, amíg fel nem ébred, de más dokinál láttam, hogy még aludt, amikor kiadta.)

Az, hogy a hideget hogy bírja, attól is függ, kijárós-e. De ha nem is kijárós, teszel be valami meleget (igen, ki kell majd mosni / rosszabb esetben kidobni).

Elég gyakori, hogy hánynak, amikor ébrednek az altatásból, de pl. a mienk nem hányt - mi kocsival vittük haza, szóval az is "rázott", igaz, mi csak fél órát utaztunk vele.

2017. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Béleld ki a hordozót és takard be a cicát, akkor is ha kinti, mert altatás után még nem jó a hőszabályozásuk, ki tud hűlni. Arra is számíthatsz, hogy esetleg hány vagy bepisil, úgyhogy valami olyan nedvszívó takarót tegyél alá, amit nem sajnálsz.
2017. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

Nincsen közelebbi állatorvos?

Én biztosan nem vállalnék be ekkora utat, télen hidegben buszon.

Kérdezd meg mindenesetre az orvost. Olyan is van, hogy altatva kapod vissza az állatot, de olyan is van, hogy felkeltik .

Én egyik állapotban sem szállítanám eddig,

Főleg nem nőstényt, akinél a varratok is bent vannak.

Én keresnék közelebbi állatorvost.

2017. dec. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én altatásban kaptam vissza és kaptam alá egy pelenkához hasonló eldobható párna szerűséget az orvostól hogy ne a plédjét piszkítsa össze ha vissza kapod nagy valószínűséggel ha ébren is lesz akkor is még kómás és nem tudja majd hol van ,de szerintem nem lesz baja a busztól az enyém amikor fel kelt és úgy járt mintha részeg lenne elhitte hogy tud lépcsőzni és esett egy szépet ,de szerencsére nem lett baja tehát ha nem fázik meg nem hinném hogy bármi baja lesz
2017. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. A sziámimat én is buszon szállítom dokihoz. 2 hete voltam vele dokinál, nem fagyott meg, pedig benti cica. Sokkal- sokkal szívósabbak, mint hinnénk.😊
2017. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is kómában kaptam vissza ivartalanítás után, mire hazaértünk kB. 40perc villamos meg 10perc séta, bepisilt, de szerencsére nem hányt. Kis kómásom ágyba bújva várta, hogy éber legyen, de jó pár óra volt. Be kell bugyolálni rendesen. Legutóbb vizsgálathoz volt altatva (bódító) , akkor kiadták úgy, hogy még mélyen ki volt ütve, nyitott szemmel. Ilyenkor figyelni kell arra, nehogy kiszáradjon a szeme, azaz pislogtatni kell neked. Amíg nem tud biztos lábon, stabilan járni, ne itasd, ne etesd.
2017. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!