Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macska szokás ez....

Milyen macska szokás ez. Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Változó időben szoktam menni zuhanyozni, a szobacicám alom tálcája a fürdőben van. Mindig akkor végzi hol kisebb, hol nagyobb dolgát a macskám, amikor én zuhanyozni megyek, pedig bőven lenne alkalma előtte és utána is. Ha nagy dolgát végzi a szag elég zavaró tud lenni. Jó eséllyel ennek az lesz a vége, hogy arra a fél órára kicsukom a fürdőből, csupán csak szeretném megérteni ennek a szokásnak a miértjét. Van másnál is így? Sikerült rájönni miért csinálja?

2017. dec. 10. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Veled akar lenni. Az enyém jön pisilni, ha én is megyek - ott van az alomja.
2017. dec. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk ugyanez a helyzet.

Ülök a vécén, a macska az alomban szorgoskodik.

Fürdéskor is.

Ha kizárod, a tálcával együtt zárd ki, mert az "ihlete" megjön, aztán bosszankodhatsz!

2017. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Cicmacs
2017. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
A macskatartás gyönyörei:D Ez akkor vele jár:) Szerintem cuki, hogy kedveli a társaságod:) Aranyos tőle:)
2017. dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Jó macska szokás. Ügyes macska *patpat*
2017. dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
megjelöli a territóriumát
2017. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Feltételezem, zuhanyzás előtt nem táncot lejtettél a nagyszoba közepén, hanem csendben ültél egy székben valami képernyő előtt. Feltételezem, a macska meg közben feküdt valahol, mást se csinálnak. Mikor felálltál, nekiálltál zörögni, készülni a zuhanyzáshoz, a macska is felébredt, felkelt. Mi az ember első dolga felkeléskor? Pisilnie kell. A macskának is.


Éhes is épp akkor lesz a macska, amikor valaki kimegy a konyhába hűtőajtót nyitogatni. Arról jut eszébe. És direkt azért megy oda, hátha kap valamit. Lehet, hogy a fürdőszobaajtó nyekergéséről meg az jut eszébe, hogy ideje lenne már piszkítani. Amikor viszont csönd van a lakásban, nem zörög senki, a macska megfeledkezik a dolgairól, és képes félnapokat egy helyen végigaludni.

2017. dec. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez nem feltétlenül igaz, előbb a párom zuhanyzik mindig, mégis csak akkor jön az alomra, amikor én vagyok bent. Vagy lehet ennyi idő kell, hogy eljusson az agyáid az ingere és cselekedjen is... :D Nagyon lusta macska egyébként, enni viszont mindig enne, ha valaki mozgolódik.
2017. dec. 11. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!