Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen bolthaitoto használják,...

Milyen bolthaitoto használják, ha lenyalogatják egymásról?

Figyelt kérdés

Sajnos a kutyám összeszedett valahonnan bolhákat 4 hete körülbelül, akkor megelőzésképpen kapott a 2 cicám is bolhairtót , amit sikeresen lenyalogattak egymásról és idegmérgezést kaptak... Szőrnyű volt, ezt nem szívesen élném át mégegyszer. Viszont ma reggel talaltam az itató táljukban egy bolhát, ebből gondolom hogy sajnos elkapták ( vakarózni nem vakaróznak)


Mit tehetek rájuk, amit nem

Baj ha lenyalogatnak egymásról?


2017. dec. 11. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó minőségű bolhanyakörvet. Az én cicámnak évek óta az van, állatorvos teszi fel, nyolc hónapig jó.
2017. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugye nem a kutyának való cseppet kepták a macskák? Egyébként igen a bolhanyakörv jó lehet
2017. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kutyának való bolhaírtót macskára csepegtetni TILOS!


Nem hiába van külön macskáknak is. Ne ezen akarj spórolni, mert aztán a mérgezésből kikezelni még drágább lesz...

2017. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Te kedves utolsó, mit tudsz te rólam hogy én min akarok spórolni ,honnan tudod Hogy történt az egész ?


Megjegyzem eszem ágában nincs a macskaimon spórolni , anya figyelmetlenségéből adódott az egész mert azt gondolta hogy egy csepptol nem lesz bajuk, én pedig sajnos otthon sem voltam

Mikor rájuk tette. Hidd el tudom azt is mennyibe kerül 2 macskát kihozni egy mergezesbol, egész ejjel az ügyeleten ültünk veluk 70ezer Ft-ért.


Először kerdezzel legyszives mielőtt véleményt nyilvánítasz, nem

Véletlenül írtam ki a kérdést hogy HASZNOS tanácsokat kérjek hogy mi az amitől biztosan nem lesz bajuk.


Szep estet neked

2017. dec. 11. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:

A kutyáknak való bolhacseppet (pietrin-t tartalmazót) nem kell hogy lenyalják egymásról, hogy mérgezést kapjanak tőle.

Tehát, ha már úgyis látja őket állatorvos, akkor tetess rájuk macskáknak való stronghold cseppet, például. (Attól akkor sem lesz bajuk, ha lenyalják. Bár az eléggé gyorsan felszívódik ahoz, hogy ne legyen idejük lenyalni )

2017. dec. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!