Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak már 1 hónapja...

A macskámnak már 1 hónapja hasmenése van, teljesen egészséges semmi baja nincsen, csak amit megeszik ki is adja. Segítség?

Figyelt kérdés
Az elején ilyen narancssárga volt (mint amikor ketchupot és majonézt keversz össze), most meg citromsárga. Általában csöpög a fenekéből és hideg időszakban vagyunk, szóval még az se lehetne hogy bent a melegben lenne és lassan felépülne. Mint mondtam, semmi baja, nagyon sok szeretet van a cicában és állandóan jön utánunk. Táplálkozása illetve étrend-e is teljesen megfelelő, rengeteg kaját adunk neki és semmi. Ha ti nem tudtok segíteni, akkor állatorvos van már csak.
2017. dec. 14. 09:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%

Komolyan egy hónapja nézed, hogy szenved a macska és most is csak odáig sikerült eljutni, hogy kiírj egy kérdést? Az állatorvos az első opció kell hogy legyen, nem az utolsó!!! Elkeserítő, hogy ez nem egyértelmű...

Amúgy milyen az a teljesen megfelelő étrend? Mit eszik? Féreghajtva van rendszeresen?

2017. dec. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%

"1 hónapja hasmenése van, teljesen egészséges semmi baja nincsen, csak amit megeszik ki is adja."

Szerinted teljesen egészséges a macska, ha egy hónapja minden kijön belőle? Atya világ, újabb példája a felelős állattartásnak... Állatorvos, azonnal!

2017. dec. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Jézus isten.

Ha a macskád egy hónapja(!!) Ennyire vízszerűt ürít akkor igenis borzasztóan nagy baja van. Csoda, hogy még nem szárdt ki.

Azonnal orvos!

Én egyszerű bélgyulladásra tippelek, amit egy nagyon olcsó gyógyszerrel 3-4 nap alatt teljesen rendbe tudsz hozni.

Kérlek vidd el orvoshoz!

2017. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 napot vártam a hasmenéssel, mielőtt elvittem orvoshoz a macskát. Kapott egy szurit és már másnap minden rendben volt. Tehát vidd el szerintem, ne hagyd szenvedni. Neked se lenne kellemes 1 hónapig hasmenéssel lenni
2017. dec. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos, de azonnal! Mire vársz még?
2017. dec. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt a mindenit neki! És ha állatvédők elvennék tőled a macskát, gondolom te lennél legjobban felháborodva. Sajnos a szeretettől, és attól, hogy azt mondod rá, hogy egészséges, még elég súlyos beteg a cica. 2-3 nap után feltétlen állatorvoshoz kell vinni ilyen tünetekkel. Vidd el gyorsan, talán nem lett még maradandó baja és felépül teljesen.

Amúgy meg mi az, hogy "ha ti nem tudtok segíteni, akkor állatorvos van már csak?" Az állatorvos legyen az első, ne az utolsó lehetőség.

2017. dec. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a megfelelő, rengeteg kaja? Mert a sok meg a megfelelő nem ugyanaz... Nekem is hasmenős lett a macskám- eltartott három napig mire leesett hogy az a hülye macskaeledelnek titulált konzerv okozza... Azóta húsra váltottam nála. Anyagilag ugyanott vagyok- állateledelesnél veszem neki a csirkemell nyesedéket, ritkán másféle húst. Rizst is kap mellé, meg normális tápot- nem whiskast. Azóta nincs baj.
2017. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
És az előzőeknek tökéletesen igaza van, azt a szegény jószágot már rég állatorvoshoz kellet volna vinni. Gondolj bele hogy milyen lenne ha neked menne igy a hasad. Amúgy meg hasmenést sok minden okozhat. Lehet férges, bélgyulladásos, epeköves, lehetne még sorolni. Csóri cicának egy hónapja folyamatosan fájdalmai vannak, nem csak lesni kellne...
2017. dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan a macskád nem egészséges, mert ha az lenne, akkor nem lenne súlyos hasmenése.

A megoldás állatorvos.

Ill. írd le azért, mi az étrendje.

2017. dec. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%

Ez számomra teljesen hihetetlen, hogy lehetnek ilyen kegyetlenek és sötétek az emberek! Nekem a befogadott fél éves 70 dekás macskámnak volt hónapokig hasmenése, de úgy hogy majdnem minden második nap orvosnál voltunk, sőt, már így is kaptuk meg (mert ismerősöméknél berakták a kerítésen a "kedves" előző gazdik) és minden lehető orvosi vizsgálatot és kezelést kipróbáltunk, mire a doki megállapította hogy valószínűleg genetikailag bél- és gyomorérzékeny, hiába kapta a drága meg kímélő tápokat nem bírta a gyomra, végül egy olcsóbb normál macskáknál székrekedést okozó táp hozta helyre a székletét, azt ette hetekig "kezelésként", utána válthattunk vissza normális tápokra lassan.


Na már most szinte biztos hogy a te macskádnak nem ilyen baja van (az enyém valami szapis fajtekeverék lehet, a doki is úgy lőtte be) és biztos vagyok benne hogy egy egyszerű gyógyszeres kezeléssel meg lehetne gyógyítani, de neeeeem te hónapok óta nézed a szenvedését kint a hidegben és egy hónap után kiírsz ide egy kérdést, az utolsó lehetőségként meg odaírod hogy ha ez nem jön be már csak az állatorvos van...hát a pofám leszakad komolyan mondom.

2017. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!