Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy állatorvos le keverhet...

Egy állatorvos le keverhet két taslit a cicámnak?

Figyelt kérdés
Fülatkával vittem. Kipucolta és közben a cicám picit belekapott erre élböl kapott két pofont. Én úgy vélem a cicáknál semmilyen esetben nem használ a pofon ezért nem értettem, de mivel ö a doki bíztam tudásában, hát azóta agyaltam rajra, hogy tán sértő volt nem szakmai jellegű a dolog. Szerintetek?

2017. dec. 14. 21:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
15%
Nehogymár ezen legyél fennakadva, te, az Édesanyádtól nem kaptál soha? :D Meg kell tanulni alkalmazkodnia.
2017. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
56%

állatkínzás, uralkodnia kellett volna magán, ez egy pszichopata, lelkileg kiegyensúlyozatlan "állatorvos".


Soha nem menj oda többet és minél több embernek mondd el fórumokon, hogy oda vigyék kedvencüket.

2017. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
56%
*hogy ne vigyék oda a kedvencüket
2017. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%

Mint ahogy semmilyen állatnál nem használ ha felpofozzák.

Biztosan nem vinném többször ahhoz az állatorvoshoz a kedvencemet. Amikor a kutyámat vittem első pár alkalommal kozmetikushoz, félt a hajszárítótól, és oda-oda kapott a kozmetikus kezéhez, de soha nem ütötte meg vagy emelt rá kezet, de ugyan miért is tenné? Garantálom az a karrierje vége lett volna.

Megtudta oldani más eszközökket is, és nem folyamodott erőszakhoz. Állatokkal dolgozik, és ez is beletartozik, hogy tud bánni velük!


Mégis mekkora taslit kevert le a cicádnak? Erőből?

2017. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
68%
alapvetően nem, nincs joga más állatát megütni, azonban technikailag az eljárásban nincs kivetni való - lásd feltételes reflex - ez negatív megerősítésként szlgált a karmolásra, vagyis arra tanította, hogy ne karmoljon. Hogy ez menyire sikerült az más kérdés, ám módszertől függetlenül határozottan felhívnám rá a figyelmet, hogy egy macska is tanítható, és kell is tanítani, akárcsak egy kutyát. Nem csinálhat amit akar, csakmert macska.
2017. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
Nem szabad a cicát soha megütni. Sokkal jobban megnyugszik a simogatástól, vagy ha a tarkójánál finoman a két ujjunk közé fogjuk a bőrét.
2017. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Hát számomra csúnyát. Kétszer jól rá ütött. Nem viszem oda már van másik dokink, csak érdekelt, hogy ez normális e? Mert szerintem nem.
2017. dec. 14. 21:58
 8/32 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy állatorvos ilyen szinten nem bír el egy macskával, akkor egy kontár. Nem szabad hozzámenni.
2017. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Lehet visszaadhatná a praxisát!
2017. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
"Kétszer jól rá ütött." Az már más téma.. első voltam.
2017. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!