Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg tudnátok mondani, hogy...

Meg tudnátok mondani, hogy milyen fajta ez a cicus?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon: [link]

megláttam ezt a képet: [link]


Az érdekelne, hogy a lányon fekvő vörös cica milyen fajta lehet? Sima házi macska, vagy valami keverék, más fajta?

Azért érdekelne, mert nekem is ilyen macskám van és sajnos nem jöttem még rá, hogy milyen fajtájú lehet (befogadott cica). Azért hittem eddig azt, hogy pl nem sima vörös házimacska, mert eléggé nagydarab (mint a képen is) és kicsivel már 6 kiló felett van, pedig nincs túletetve.

Köszönöm a válaszokat! :)



2017. dec. 16. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sima házimacska. :)
2017. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sima házimacska, ahogy a tiéd is az, csak egy nagyobb fajtájú. :D A cicák mérete elég széles skálán mozog, én például láttam már olyan nőstény macskát aki másfél kiló volt felnőtten, teljesen egészséges és jó húsban lévő, egyszerűen kicsi volt. És a másik oldalon pedig ott a kandúrodo aki a 6 kg-t súrolja, ő egy nagydarab cica, de nyilván a neme is közrejátszik.
2017. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A "sima", keverék macskák között is vannak ilyen nagyok, én úgy vettem észre, hogy főleg a kandúrok között. A szomszédunkban is van egy vörös kandúr, ami kb. 2x akkora, mint a mi nőstény cicánk.
2017. dec. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj, elfelejtettem, hogy kandúrról van szó nálam is! :) Köszönöm a gyors válaszokat, akkor ő egy nagyobb fajta, vörös házi macska! Legalább ezt is megtudtam ma! :D
2017. dec. 16. 23:36
 5/6 anonim ***** válasza:
A mi ivartalanított kandúrunk nincs elhízva, de csaknem 8 kg, pedig sima házi macska, úgy találták egy dobozban kidobva őket, még egy hónaposak sem voltak, közülük fogadtunk be egy sima cirmos cicát, és ekkora jószág lett belőle :)
2017. dec. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
házicicó :)
2017. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!