Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Budapesten melyik macskakávézó...

Budapesten melyik macskakávézóba lehet bevinni cicát?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam,hogy az egyik macska kávézóba lehet vinni cicát, de már nem találtam meg. Valaki már volt az egyikben, és lehetett bevinni cicát?

2017. dec. 17. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A Google mindenható...

Keress Te is, addig is:

[link]

2017. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Tessék:

Cat Café, VII. kerület, Damjanich utca 38.

Macska Kávézó és Galéria, VIII. kerület, Bérkocsis utca 23.

Zöld Macska, IX. kerület, Üllői út 95.

2017. dec. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én egyszer voltam macskás kávézóba, és ott eleve voltak cicák, tehát nem tudom, miért kéne odavinni sajátot.


Meg ha belegondolunk, nem is jó ötlet, kifejezetten veszélyes. Alapból az oda- és visszaút, tehát a szállítás stressz egy macskának, nem beszélve az új helyről, ahol a többi macska is van. A területvédelmezés miatt a kavézó macskái megtámadhatják a jövevényt. Macskákat pedig fokozatosan kéne egymáshoz szoktatni, arra a max 1 órára felesleges lenne vinni. Azt is figyelembe kéne venni, hogy a macskáddal akaratlanul is kórokozókat hozhatsz be a kávézóba, ha belépsz, neked is fertőtlenítened kell magad, egy macskával ezt hogyan teszed meg? És még egy fontos dolog: FeLV. Volt szűrve a macskád? Ha nem, akkor végleg bukta, mert ha csak hordozó is, könnyen megfertőzheti a többi cicust.

2017. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha valamit félreértettem, akkor bocs. A kérdésedből nekem ez jött le.
2017. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem vinnék ilyen helyre saját állatot. (Mondjuk én se mennék ilyen helyre)

Egyrészt bármit elkaphatnak az enyémtől, és bármit elkaphat az enyém.

Az állatkertekben is hetekig karanténban vannak az új állatok, mert bármi lappanghat bennük tünet nélkül, ami megfertőzheti a már meglévő állományt.

2017. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ott élő cicák érdekében (egészségügyi szempontból) nem lehet saját állatot vinni ezekre a helyekre.
2017. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!