Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudjuk leszoktatni...

Hogyan tudjuk leszoktatni erről a macskát?

Figyelt kérdés
A macskám szokta idegesíteni a kutyánkat. Ma (két udvarunk van, az egyik udvarba a kutya, a másikba a macska) átmentem a másik udvarba, ahol a kutya van. Véletlen kicsit nyitva hagytam azt az kaput, és a kutya átment a másik udvarba. Egy nagyon-nagyon pucit megharapta a macskám lábát. Persze okkal harapta meg, mert idegesítette. Hogyan tudnám leszoktatni a macskámat arról, hogy ne idegesítse a kutyánkat?

2017. dec. 17. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy idegesíti? Mit csinál a macska?
2017. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban a kutyát kéne megnevelni, a macskával próbálkozhatsz, de hasztalan lesz.

A kutyát tiltod, ha a macskát prédának nézi. Az egészséges érdeklődést dícséred. Először felügyelet alatt engeded őket össze, majd ha már a kutyában rögzül, hogy a cica családtag, s nem csócsálnivaló akármi, akkor felügyelet nélkül is lehet.

Nálunk tök jóban vannak a kutyák a macskával, amíg a cica a földön van. Ha a tetőre megy, mindjárt ugatnak. A macska meg direkt ott mászkál fenn oda-vissza, hogy ugattassa őket... na, ezzel én sem tudok mit tenni, mint hogy bezárom a cicát a házba.

2017. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy idegesíti?

A macskát nem tudod megnevelni, jelentsen az "idegesítés" bármit is, a kutyát kell megnevelned.

2017. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!