Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Folyamatosan tüzel a macskám,...

Folyamatosan tüzel a macskám, nem értem, miért?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy Tigriske már kb. 7-8. tüzelésén van túl, nem számít neki, hogy Tavasz, nyár, ősz vagy tél, ugyanis most van December 17. és jelenleg most is tüzel, folyamatosan nyávog, és ez már kezd sok lenni nekünk. Én úgy tudom, hogy a macskák legfeljebb kétszer tüzelnek tavasszal és ősszel, de már Tél van. A nyávogása fülsüketítő, panelban lakunk és ez így necces. Már voltak kölykei és eléggé zsémbes velük. :/

2017. dec. 17. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán ivartalanítani kellene.
2017. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Ivartalanítás.


Ha panelben laktok, hogy lett vemhes?

2017. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Áááh nem is értem miért nem merül fel bennetek hogy ivartalanítani kéne Tigrisbigrincskét. Ez a kérdés olyan szinten provokatívan hülyeség hogy nagy eséllyel kamu, nincs az az ember akinek ne legyen ennyi esze hogy rájöjjön egyedül is az ivartalanításra.
2017. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A macska nem évente kétszer tüzel, az a kutya. A macska sokkal gyakoribb tüzelésre is képes, ha nem vemhesül, különösen, ha biztonságban érzi magát.


[link]

"amennyiben nem történik megtermékenyítés, ez 2-3 hetente ismétlődhet."

2017. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De köszi utolsó kommentelőnek, most már értem. :)
2017. dec. 18. 06:57
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

A kérdésed alapján inkább te tűnsz trollnak. Ha tudod, hogy ivartalanítani kéne, és tervezed is, akkor mi a kérdés? Miért húzod fel magad, mikor meg sem említetted, hogy ivartalaníttatni akarod?


Azért én pl. minden nap itt válaszolgatok az állatokhoz semmit nem értő h*lyéknek, hogy ivartalanítani kéne, stb., és a te kérdésed alapján is hasonló emberkére gondoltam. Pláne, hogy még azt is írtad, hogy lettek könykei is...

2017. dec. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És mondd csak, fizeted nekem? Ugyanis még iskolába járok 18 évesen, hidd el, a rajtam múlna megtenném. Szüleim tervezik, így pontosabb? :) Egyébként meg utálom az ilyen flegma embereket, nem is értem mit gondolnak magukról. Semmit nem tudnak a másikról de megy az ítélkezés.
2017. dec. 18. 21:12
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

18 éves, velem egykorú létedre mit nem értesz azon, hogy a kérdésed alapján egy állatokhoz semmit nem értő ember jön le?


Mégis honnan tudnánk, hogy ivartalanítva lesz, ha nem írod le?? Persze, hogy ezt mondjuk, mert nem írtad, érted?


Na de most akkor lesz egyáltalán, vagy fizessem neked, vagy szüleid fizetik, vagy nem értem mi van?

2017. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És te mit nem értesz azon, hogy a mellékes információkhoz senkinek semmi köze? Feltettem egy adott kérdést, arra akartam NORMÁLIS választ, az hogy neked derogál a normális viselkedés, hogy nem flegmázunk be a másikkal az a te hibád, amikor azt írtam, hogy fizesd nekem ,az irónia volt, értsed már pls. Egyszerű kérdés, aminél csak egy egyszerű választ vártam, nem kértem a mellékletet.
2017. dec. 18. 22:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Na most elvesztettem a fonalat, megpróbálom összerakni mi is van...


-feltettél egy kérdést, hogy miért tüzel állandóan a macskád (az ivartalanítást meg sem említetted)


-kaptál egy csomó választ, hogy ivartalaníttasd


-felháborodtál, hogy miért ítélkezünk, mikor ivartalanítva lesz, miért nem kérdeztünk rá?


-elmondtam neked, hogy nyugi van, nem is írtad az ivartalanítást, persze, hogy mi meg írjuk


-azt mondod semmi közünk a mellékes információkhoz (ahhoz, hogy ivartalanítva lesz?)



Akkor mit szeretnél?

2017. dec. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!