Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszédom (akivel jóban...

A szomszédom (akivel jóban vagyok) megkért, hogy vigyem el messzire a két cicáját?

Figyelt kérdés
Vissza utasítottam, hogy inkáb keressen gazdit nekik, és rám csapta a telot. Ennyire roszat mondtam?

2017. dec. 17. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Büdös köcsög
2017. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos valószínűleg aláírtad akaratlanul a cicák halálos ítéletét mert az ilyen ember simán megöli őket. Nem ismersz valakit aki befogadná őket, vagy állatvédő ismerős? Akkor visszahívhatnád a szomszédot hogy mégis vállalod és elvihetnéd egy ilyen embernek a cicákat.
2017. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Igen inkább keress nekik te gazdát, mert tényleg lehet hogy megöli őket az a hulladék.
2017. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyeneket kötném hozzá egy szekérhez és húznám végig a városon.
2017. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Mondd meg neki hogy oké elviszed a macsekokat de helyette mondjuk elviszed őket egy menhelyre


Hátha beválik?

2017. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Viszahívom, s megprobálkozok menhelyel, vagy gazdi kereséssel, igazatok van. Hirtelen elképedtem és rosszul reagátam le a dolgot.
2017. dec. 17. 21:49
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

"Az ilyeneket kötném hozzá egy szekérhez és húznám végig a városon."

Igazi humanitárius. XD Facepalm.

2017. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Én elhoznám tőle a cicákat, hazavinném és lefotóznám őket és próbálnék nekik gazdit keresni.

Olyannak adnám oda, akinek alap, hogy ivartalanítja őket és jól lesznek tartva.

A szomszédodra nehéz szavakat találni, elég nagy baj, hogy ilyen emberek vannak. Akik az állatokkal így bánnak, azok az emberekkel is, higyjétek el..

Sokat elárul az emberről az, hogy a nála gyengébb, magatehetetlen emberekkel, állatokkal hogyan bánik.

Aki képes lenne sorsukra hagyni a macskáit, ráadásul télen, amikor kb a biztos halál várja rájuk, az borzalmas ember...

Én elbeszélgetnék vele , amikor elhoznám a macskákat, hogyha mégegyszer bármilyen állatot mer tartani, akkor feljelentem és akár erőszakkal elveszem tőle az állatokat.

Az ilyen tartson szobanövényt és porcicát a sarokban. Ne szórakozzon élőlényekkel.

Egy állat is megérzi, ha nem kívánatos és folyamatosan új gazdái vannak, mindig lepasszolják.

2017. dec. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

A cicák még életben vannak ??

mert ilyen után az jön általában, hogy bezacskózom őket és kiviszem a szántóföldre, vagy falnak csapom és úgy zacskózom be őket majd viszem a szántóföldre ...

ezek olyan kérések hogy vidd a pic.s.ába a macskát fas.z.omnak sem kell ,

ha tudod vidd el őket menhelyre, hidd el megéri, már csak a tudat is, ne száradjon a lelkeden szerencsétlenek halála..

2017. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Már nálam vannak egy fűtött mellék épületben. Az egyiknek már találtam is jó gazdit, holnap jön érte. Lakás cica lesz, jó helyre kerül, körbe kérdeztem ismerőseim és egy kedves cicabarát viszi el. Amásiknak még keresek gazdit, de nem olyat mint az elöző volt:(
2017. dec. 18. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!