Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a cicámmal, ha...

Mit tegyek a cicámmal, ha szerintem beteg?

Figyelt kérdés
Nincs étvágya, szuszog, sokat alszik (többet mint szokott), játszani is alig akar, az orra egyszer nagyon szárazz, máskor meg nagyon nedves. A szemei mintha könnybe lábadtak lennének. Szerintetek az állatorvos az állatpatikájában is megvizsgálja a cicám, mert legközelebb csütörtökön rendel, jövő héten meg szerintem egyik napon sem. Mit tegyek addig vele, amíg nem kerül orvoshoz?

2017. dec. 19. 20:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és néha rángatózik amikor alszik. Nagyon sajnálom, ő az első cicám, és nagyon szeretem és féltem is. Anyukám úgy kezeli mint a kisfiát. A cica kandúrka, kb 8-9 hónapos.
2017. dec. 19. 20:08
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Jó lenne minél előbb állatorvoshoz vinni, de minimum telefonon beszélni eggyel!! Fontos, hogy melegben és nyugalomban legyen, emberi gyógyszert nem mernék neki adni.

Az én cicám, mikor fáj a lába (ficamos), akkor depis, plusz a gyógyszertől is többet alszik, pihen nyilván. Kitartást és jobbulást a cicának!

2017. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elvinném egy állatorvoshoz. És elég fura hely az ahol csak heti 1x rendel állatorvos. Azért ma Magyarországon kb. 60-80km-enként van állatorvos ahova el lehet vinni más napokon is.
2017. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Ezen az oldalon mindenki kihalt zsákfaluban lakik, ahol állatorvos csak szökőévenként rendel. Tök életszerű.
2017. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kétszer rendel, ma rendelt 20-óráig 19 órától meg csütörtökön úgyszint így, de nem akartam felkelteni a cicám, meg anyukám sincs itthon. Még nem vagyok felnőtt, és nincs pénzem a vizsgálatot kifizetni.
2017. dec. 19. 20:18
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csütörtökön vigyėtek el. Keltsd fel, anyud ėrjen rá. Vagy ne tartsatok állatot!
2017. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
"nem akartam felkelteni a cicám" ezt remélem nem komolyan írtad
2017. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csütörtökön vidd orvoshoz, de vidd, mert jön a karácsony és ha komoly baja van a cicának, akkor elpusztul!

Egyébként azért holnap ki lehetne hívni telefonon a lakásra.

2017. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

A cicák nagyon életképesek. Ha eszik, de legfőképpen iszik, akkor nincs nagy baja. Ne izguljál, és ne lessed folyamatosan...

Kellemes Karácsonyt

2017. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Másik állatorvos nincsen a közelben?

Ha sürgős, akkor keresni kell másikat,ha nem rendel.

De szerintem a patikában is ránéz ,ha bent van a doki. Fel kell hívni.

2017. dec. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!