Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne olcsóbban...

Hogyan lehetne olcsóbban megoldani a cicak etetését úgy, hogy a megfelelő tápérték megmaradjon és ne betegedjenek meg?

Figyelt kérdés
November elején beraktak hozzánk 6 kiscicát, így a mi macskáinkkal együtt 11 állatról kell gondoskodjak. Minden lehetséges fórumot megkerestem már,sehol nem fogadnak be macskát, volt ahol megigérték,hogy kaját hoznak, de ebből se lett semmi. Nagyon nehezen tudom megoldani. Mit tehetnék?

2017. dec. 20. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:

A helyi állatvédőket/menhelyeket felkerested? Nálunk nagyon segítőkészek, írj nekik, hogy mi a szitu és hogy rengeteget segítenének egy kis táppal.

Új gazdi a cicáknak? Facebookon hirdess, képekkel.

2017. dec. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

20 macskát etetek, közülük 6 a szomszédokból jár, mind befogadott cicák. Aldis kutyaszalámi akciósan 179 Ft, Aldis cicakonzerv akciósan 99 Ft, mindent akciósan veszek meg előre, 60 rúd kutyaszalámi, 200 doboz konzerv. 1200 grammos kutyakonzervet is szoktak kapni. 219 Ft akciósan az ALDIban. Sajnos nem tehetem meg, hogy mindegyik alutasakosat kapjon minden nap, az egy vagyon lenne, de szépek, egészségesek, a legöregebb 14 éves. Aldis száraztáp szintén amikor akciós. Megpróbálhatsz állateledelboltban húsfélét vagy májat venni, megfőzöd, lehet, hogy az olcsóbb, de nekem sajna nincs időm főzögetni. A szomszédaim gyakran kifőtt tésztával etetik a cicáikat, aztán csodálkoznak, hogy miért jön hozzám enni. Hát csak azért, mert éhes...

Rendes vagy, hogy befogadtad a cicusokat, csak arra kérlek, ne felejtsd el ivartalaníttatni őket februárban nehogy baj legyen!

2017. dec. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most mivel eteted őket, ha megkérdezhetem? Szóval hogy minél szeretnél olcsóbbat?
2017. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

30 km-km-es körben minden menhelyet megkerestünk , sehol sem fogadnak be cicákat. A legtöbb alapból elutasított minket kettő olyan hely volt, az egyik ahol három hét türelmet kértek, a másiknál igértek tápot, bolhacseppet, féreghajtót, de ebből sem lett semmi, sőt a telefont sem veszik fel, nem hívnak vissza. Már előre rettegek mi lesz februárban, A hat cicából 5 kandur, az ivartalanítás is nagyon sokba kerül.

Jelenleg száraz tápot kapnak, a nevét nem tudom, 590 ft kilója, meg csirke far-hátat, amit nagyon kedvezményes áron kapok egy kereskedötől, darabja 100 ft. Néha Rex szalámit is veszek.

2017. dec. 20. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Hentesnél érdemes nyesedékeket venni. Az enyém szereti, mert egyik alutasakos/konzerv tápot sem eszi, csak a husit. Ott egy kiló ilyen vegyes mindenféle 200-500 Ft max. Jó nem pont szín hús, de legalább tutira állat.
2017. dec. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csillagcica válasza:
Tulajdonképpen arra kell figyelned mikor kaját veszel,hogy nagy legyen a kiszerelés konzervből konkrétan a happy-t tudom javasoli,a wiskas a legjobb meg a purina de ezek nagyon drágák,a happy biztos sokkal olcsóbb náluk és még finom is
2018. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csillagcica válasza:
A válaszomban a kiszerelés után lemaradt egy vessző
2018. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!