Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi ez a barnás folyadék ami...

Mi ez a barnás folyadék ami valószínűleg a macskám végbeléből (esetleg bűzmirigyéből) távozik?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet ez. Már többször is találtunk ilyen spriccelés szerű foltokat a lakásban de sosem tudtuk hogy miből jöhetett. Most jöttünk rá hogy valószínűleg a macska produkálta ezeket a foltokat. Nem hasmenés ugyanis szinte víz szerű és minimális (engem kicsit rumra emlékeztető) szaga van. Más tüneteket nem produkál eszik iszik rendesen. Tíz éves ivartalanított lány macskáról van szó. A válaszokat előre is köszönöm

2017. dec. 21. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy mégsincs ivartalanítva és pár nap múlva rátok sóz 3-4 kiscicát?

Más ötletem nincs.

2017. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát muszáj ivrtalanítva legyen mert még mi vittük el :)

egyébként tavaj tavasz körül találtunk a lakásban ilyen foltokat először csak mint mondtam nem tudtuk hogy ez a macskából jött

2017. dec. 21. 16:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Kivették a méhét vagy csak elkötötté?
2017. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*elkötötték?
2017. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha bűzmirigy váladék lenne, azt tudnád. Annak elviselhetetlenül undorító, leírhatatlanul büdös szaga van. Ráadásul az nem vízszerű, annál sűrűbb, tejeskávé színű váladék. Biztos, hogy a végbeléből jön? Nem lehet, hogy pisivel jelölget?
2017. dec. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát azt nem tudom hogy kivették-e a méhét szerintem csak elköttették. nem hizzém hogy jelölget mert már 10 éves és nem csinált ilyeneket eddig. Egyébként én nem gondolnám hogy a méhével van a probléma (persze nem tudom, nem értek hozzá) mivel a mostani eset után a végbélnyílása körül volt pár csepp ebből a folyadékból
2017. dec. 21. 17:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk bent maradt mégis a méhe és begyulladt?

Egyébként állatorvos. Ha ennek színe, szaga van és nem vizelet, simán lehet beteg.

2017. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat. azért akinek van valami ötlete ne tartsa magában :)
2017. dec. 21. 19:30
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

1es vagyok ha nem vették ki a méhét csak elkötötték esélyes az is hogy kiscicái lesznek (ilyenkor nem hiszem) vagy B méhgyulladás/beteg

biztosan az állatorvos tudja megmondani,vidd el, ha beteg gyógyuljon meg, Kellemes ünnepeket és egészséges,erős májat!!!

2017. dec. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a macska akkor spriccel ilyen kakis dolgot, ha nagyon megijed vagy begyullad a bűzmirigye. Mivel ez nem egyszeri eset, én inkább utóbbira tippelnék, főleg, hogy már idősebb is. Az enyém egyszer spriccelt így csak, mikor megijedt, hogy beleesik a kádba. Egy orvosi vizit nem árthat.
2017. dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!