Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikortól kell/lehet etetni a...

Mikortól kell/lehet etetni a kiscicákat szilárd étellel?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre hogy az anyjuk nem nagyon eteti. :( Milyen ennivalót adjak nekik és hogy vegyem rá őket hogy megegyék?
2010. jún. 3. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Milyen idősek?

A mi macskánk se etette kb. 2-3 napig a kicsit (5 hetes) és hiába csináltunk bármit (inni adtunk neki..nem tudta mi az..) tegnap este elpusztult :'( annyira sajnálom, mert gyönyörű kiscica volt.

2010. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adj nekik, cicáknak való tejet. Nem kell cumiztatni őket, fellefetyelik maguktól is ha éhesek. 5 hetesen már megpróbálhatsz adni nekik junior alutasakos macska eledelt is. Nehagyd őket éhen halni! Ha életre valóak enni fognak!:)
2010. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első... fecskendőből kellett volna etetni szegényt, nem lett volna szabad hagynod, hogy éhenhaljon !! az én 2 cicámat sem etette pici korukban az anyjuk, de én minden nap etettem őket fecskendőből hajnalban suli előtt, aztán suli után, és este is. ma már mind a kettő szép nagy.
2010. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-4 hetes kortól adj nekik junior MACSKATÁPOT.
2010. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 1 hónaposak és még csak a tejet és a sajtot eszik meg.Bár attól függ,hogy milyen idősek a kiscicák.
2010. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát vegyes a társaság :D mert 2 lány cicánk van. és egy házba a fialtak. 3-4nap eltérés van a fialásuk között, de az idősebbek azok 2hetesek kb. eddig volt olyan hogy felváltva szoptattak, de volt olyan hogy egyszerre. de mostanában ugy vettem észre hogy nem igazán szoptatja őket az anyjuk. :(
2010. jún. 3. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!