Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért akar a macskám állandóan...

Miért akar a macskám állandóan csokit enni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ehet, de meglátja hogy en eszek es ő is ker belőle, am ha mar itt tartunk miért nem ehet a macska csokit?? Mi baja lesz tole??

2017. dec. 25. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
"A csokoládé mérgező a macskák számára, mivel a csokoládés és a kakaó is tartalmazza a teobromin nevű alkaloidot, amely mérgező hatással bír a macska szervezetére. Ha rendszeresen fogyaszt csokoládét kedvencünk, akkor annak az eredménye hányás, hasmenés, láz, roham, kóma vagy akár halál is lehet."
2017. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
A csokoládé mérgező a macskák számára, mivel a csokoládé és a kakaó is tartalmazza a teobromin nevű alkaloidot, amely mérgező hatással bír a macska szervezetére. Ha rendszeresen fogyaszt csokoládét kedvencünk, akkor annak az eredménye hányás, hasmenés, láz, roham, kóma vagy akár halál is lehet
2017. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1

Gondolom, nagy mennyiségben, rendszerese kell ennie, hogy súlyos tünete legyen, de amúgy sem egészséges. A cica ragadozó, cukor nem szerepel az étrendben, de pl az én cicám a gyümi joghurtot szereti valamiért.

2017. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Cukrosat max mindenevőnek lehet adni, de annak sem ajánlatos. A macskának nincs inzulinjuk, így a cukrot nem tudja lebontani a szervezetük.
2017. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 HulbanTamas15 válasza:
45%
öngyilkos akar lenni lol
2017. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem finomnak találja. Az egyik macskám imádja (imádná) a csokit.

Zabált már be véletlenül kinn felejtett csokimázas süteményből. Egy jó nagy hasmenés lett az eredménye.

De azóta is, minden csokis ételből/csokiból kunyerál. Persze nem adok neki. Te se tedd

2018. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
25%
A csokoládé a macskák számára méreg. De az összes állat számára. Szerintem inkább ne adj neki mert ha adsz neki akor megdöglik. Ha szereted akkor ne adj neki. A csokoládéban az állatok számára olyan mérgek vannak amitől az embernek nem lessz baja. A csokit nem véletlenül találták ki az emberek szá,ára,és nem az állatoknak. NE ADJ NEKI CSOKOLÁDÉT SOHA TÖBBÉ.Etől csak megölöd.
2018. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig se adtam neki csokoládét, es en is tudom hogy méreg, úgy latom sokan a kérdést sem tudjak értelmezni, de azért koszi.
2018. jan. 9. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!