Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb. mennyibe kerül egy kan...

Kb. mennyibe kerül egy kan macska ivartalanitása?

Figyelt kérdés
2 éves (britt) kandúr és kiidegel minket h mindenhova pisil és ezért szagos a ház,apukám cipőjébe is belepisil egyfeszt és csak bosszankodunk rajta,kérlek irjatok!
2010. jún. 3. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
5-8 ezer ft kb.
2010. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

orvostól függ.

vidéken olcsóbb.

a miénket ha jól emlékszem 10 ezerért csinálta, de az lány.

úgy tudom a fiu macskákat olcsóbban csinálják.

2010. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
én egy ötezresért megmetszem neked a kis cicuskáát:D
2010. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 6ezer volt, azt hiszem.
2010. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egerben 5000ft
2010. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszike mindenkinek,am vannak változások a kandúrokon az ivartalanitás után?én hallottam pár dolgot de kiváncsi vagyok h mik az "igazak"
2010. jún. 3. 16:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Vecsés 9000Ft.

Változás: általában nyugodtabb lesz. Nincs a párzás miatti mászkálás, főleg, ha udvari macsek. Nálad ez utóbbi nem áll, mivel lakásban tartod.

2010. jún. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A mi cicánkat (birmann, kandúr) is ivartalonították olyan másfél éves korában (akkor tájt került hozzánk), s nem történt észlelhető változás nála. Ugyanolyan játékos, pajkos, eleven, illetve agresszív, ha szükséges, ugyanúgy élnek benne az ösztönök, ugyanolyan nyugodtsággal alussza végig a napot, s ugyanúgy ragaszkodik hozzánk, nem is beszélve arról, amikor madarat lát, mert a vadászösztöne mit sem változott:) De ez persze nem garancia, hiszen minden cica természete más. A miénk egy pár óra elvonulás után elég hamar kiheverte:)
2010. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
megnéztem ezt a macskafajtát szép és cuki :)
2010. jún. 3. 18:50
 10/10 anonim válasza:
Valóban az:) És nagyon imádnivaló:)
2010. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!